2410
2553
عنوان

اسمشو بهم اشتباه گفت😯

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 50 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسره😀شاید حسن من ی خاستگار خوب داشتم ققط بخاطری ک اسمش حسن بود گفتم نه😂

حسن خوبه که من یه خواستگار داشتم اسمش صحبت بود بهشم گفتم اسمتون جیه گفت صحبت توی خونه بهم میگن گفتگو😂😂😂😂😂 گفتم ببین صحبت جونم بیا با گفتگوی مسالمت آمیز بهت بگم نه تو برو سی خودت منم سی خودم

2720
نه عزيزم چنگيز بود بهم گفته بود امير من چرا خجالت بكشم اتفاقا ابهت داره برام چون همه چيزشو گفتم گ ...

بخخخخخخدا خواستم بگم نگفته اسمش امیره؟چون معمولا آقایون که میخوان اسمشونو پنهان کنن میگن امیر نمیدونم چرا حالا😂😂😂😂

حسن خوبه که من یه خواستگار داشتم اسمش صحبت بود بهشم گفتم اسمتون جیه گفت صحبت توی خونه بهم میگن گفتگو ...

نه اصلا نمیتونم کنار بیام یا حسن😂حسن اقا

دهنت صحبت از کجاشون در اوردن😂 نشنیده بود صحبت😂😂😂😂😂

2714
بخخخخخخدا خواستم بگم نگفته اسمش امیره؟چون معمولا آقایون که میخوان اسمشونو پنهان کنن میگن امیر نمیدون ...

اي واي چرا 😂😂😂 من چيكار كنم حالا يهو يه چيز ديگه صداش كنم سختمههه

نه اصلا نمیتونم کنار بیام یا حسن😂حسن اقا دهنت صحبت از کجاشون در اوردن😂 نشنیده بود صحبت😂😂😂😂😂

احتمالا ایشون بعد از یک گفتگو و صحبت طولانی مدت به وقوع پیوستن😂😂😂بعد اسمشو گذاشتن صحبت

نه عزيزم چنگيز بود بهم گفته بود امير من چرا خجالت بكشم اتفاقا ابهت داره برام چون همه چيزشو گفتم گ ...

اخی

من پسر داییم اسمش چنگیز بود

خوب به هرکدوم عات داری صداش کن

میدونم سخته با اسم جدید برای منم پیش اومده

2706