2726
عنوان

مجرداااااااااا بیایین ببینم

426 بازدید | 60 پست

عاقاااااااااااا شدید به فکر ازدواجمممممم

البته فقط برای خرید جهیزیه هاااااا منفی نگر نباشید  

دوست دارم برم خرید جهیزه و کلی ظرف بخرم

بعدشم برم توی خونه خودم بچینمشون 

حالا شما مجردا ببینم چقد به فکر جهیزاید و چقد به ازدواج  

مزدوج ها بیاین از خاطرات شیرینتون بگید و مام لذت ببریم

حال بحران زده ام،معجزه میخواهد و بس..🥺 اون پایین درمورد خودم گفتم:)زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یک جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم نمیدونم کی ولی یه روزی منم پزشک میشم عاشق405 صفر از نوع سفیدمممم بلاخره میخرمشش  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون لذت خرید ماله زمان ارزونی بود .الان بری خرید جهیزیه اشکت درمیاد

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2728

آی ام مجرد سینگل نمیگم قصد ازدواج ندارم ولی اول آرزوهای مجردیمو برآورده میکنم و در سالهای دور اگر شد ازدواج میکنم نشدم بدرک حالشو میبیرم😁😆😅😅🤣

انقدر نگیدآپلود عکس چجوریه  سرمو خوردین به خدا انقدر گفتید  به راحتی بزنین تو گوگل سایت آپلود عکس و عکس رو آپلود کنید  حالا بی زحمت برام یک صلوات بفرست   

من هم جهیزیه می خوام هم لباس عروس و رقصیدن تو تالار چقد حال میده

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  

به نظر من از حالا جهزیه نگیر چون زمان ازدواجت انقدر جنس های خوشگلتر میاد مثلا زمان قدیم ظروف دودی یا شیشه ای مد بوده الان ظرفایی هست پیشدستی یا بشقاب هایی هست شکل قلب خیلی خوشگل خو معلومه چند سال دیگه چیزای جدید تر

من  متاهل هستم 

گاهی حس میکنم مشکل دارم که تو این فازا نیستم برعکس بقیه

منم اصلا شوق جهیزیه اینارو ندارم بیشتر به اهدافم فکر میکنم

انقدر نگیدآپلود عکس چجوریه  سرمو خوردین به خدا انقدر گفتید  به راحتی بزنین تو گوگل سایت آپلود عکس و عکس رو آپلود کنید  حالا بی زحمت برام یک صلوات بفرست   

بگم براتون ک...😂😁من هم وقتی جهاز میخریدم هم دوست داشتم هم حرص میخوردم 

اخه ابجیم خودش میرفت انتخاب میکرد میگفت گندم اینو برمیداریم 

😂😑 

یا مثلا من تو ذهنم بود ک ست بردارم مامانم میگفت گندم حالا که اشکالی نداره مبلات ابی بعد توی فرشتم حالا رنگ ابی نباشه ک اشکالی نداره😂🙄 

خیلییی حرص خوردمم😂 

ولی اخرش خودم هرکدوم و میخواستم بر میداشتم😂😁

و یِک نَفر در اینجا بَرای "نَفــــس" کِشیدَن "تــــو" را بَهانِه می کُند:)🍃
به نظر من از حالا جهزیه نگیر چون زمان ازدواجت انقدر جنس های خوشگلتر میاد مثلا زمان قدیم ظروف دودی یا ...

اگه پی مد باشیم وگرون شه انموقع شما پول میدی تازه ظرف حتی اگه نامرئیم باشه فرقی نمیکنه داشته باشی بهتره تا گرونی دوتاتیکه بخری😐😐❤😂

2706