2737
2734
عنوان

این تاپیکو با خون دل و گریه میزنم کاش دخترای مجرد بیان درس بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 14821 بازدید | 306 پست
اره. روزهای جهنمیه پارسال ترس از هزار جور مریضی ترس از رفتن توی مطب دکترا نمیدونی یه روزی رفتم تو ...

عزیزم دیگه تموم شد.اگه خدای ناکرده مریض میدی تا حالا فهمیده بودی.امشب نماز بخون و توبه کن.بعدم تلفنی با مشاورین بهزیستی حتما تماس بگیر.زودتر این کارا رو بکن

انقدر تمرکزت روی اون پرده کذایی نذار

تمرکزت رو بذار روی اعتماد به نفس و حل مشکلات روحیت 

ارتباطت رو با خدا قوی کن از خودش کمک بخواه یه جوری گره های زندگیت باز میشه که خودت هم متعجب میشی

چهارده معصوم رو صدا بزن اونا میدونن تو چقدر بی گناهی و حتما دستت رو میگیرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم لطفا برو پیش روانشناس تا رهنماییت کنه  یه کمم به خودت برس  ناخن بکار  ارایش ...

اتفاقا دارم این کارهارو میکنم

زنانگیی که ازم گرفته بودنو دارم برمیگردونم

میدونی همیشه عادت کرده بودم به لباس تیره ولی الان خود به خود دلم داره باز میشه برای لباس های رنگی

هر از گاهی برای خودم کل میخرم و......ولی خب یه کمیش نوش دارو بعد از مرگه میشه دیگه

2731
کمکش کن اگه تو این موقعیت بودی  خیلی ناراحتشم

نه بابا شما چرا نارت باشی

من بودم که ناآگاهانه اشتباه کردم

هدفمم ناراحت کردنتون نبود فقط خواستم دخترای دیگه بخونن و بدونن که نباید به هر قیمتی برایرسیدن به چیزی تلاش کنن

خو میتونی یه دکتر پیدا کنی با پول برات برگه سلامت بنویس و بگه بخاطر تصادف بوده این طور شدی و تمام

خب مشکلم اینه کلا خودم عذاب وجدان میگیرم نمیتونم دروغ بگم. شاید خنده دار باشه ولی من به طرز افراطیی همیشه باید حقیقت همه چیزو بگم

چرا یکسری آدما خوشبختی رو درازدواج کردن میبینند . بنظر من اصلا بهش فکر نکن الان که به قول خودت مستقل شدی.دیگه ازدواجت برایه چیه .وقتی از فکرش بیای بیرون روزی صد تاخاستگار برات پیدا میشه .ولی تا وقتی که دنبال هر چی .بری ازت فرار میکنه .

💝ای ایران ای مرز پر گوهر،ای خاکت سرچشمه هنر .دور از تو اندیشه بدان .پاینده مانی و جاودان💐
اره ولی اونا اولا پسره انقدر میخواستشون کههمه جوره پاشون وایستاده دوما میگه خب شوهرش بوده و حلالش بو ...

ببین مرد اگه بگیر باشه دوست دخترش رو می‌گیره حتی اگه باهاش رابطه داشته باشه این مورد رو خیلی بیشتر دیدم 

2738
شما الان با این وضعیت روحیت به فکر ازدواج نباشی بهتره... مشکلات روحیت رو حل کنی این چیز برات مشکل خ ...

اره حتی دلم نیمخواد اگر یه روزی بچه دار شدم با این وشعیت روانیی که دارم تربیتش کنم 

باید گره هامو باز کنم. ولی خب الان یه کم نیمه افسرده ام یه روز خوب و یه روز بدم. خوابم انقدری زیاد شده که هر روز دیر میرسم سر کار داسم خوابم سرمو میزارم روی میزو بیهوش میشم

چقد آدم کثیفی بوده اون پسره .

اره خیلی زیاد

حتی نکرد بیاد بریم دکتر که بهش ثابت بشه

در کمال پررویی بعدا اومده بود میگفت تو که نداری دیگه خب بیا دوباره بریم فلان

نه نبودم.ولی به همه راستش رو میگفتم هر کاری میکردم اونام ازم سو استفاده میکردن.این دوستمون فقد باید ...

من کلا حلقوی بودم. یعنی جوریه که خب چیشو به چیش بدوزه برام وقتی حلقوی بوده. ولی خونریزیم سه روزی ول کشید روز اول زیاد بود ولی روزای دیگه لکه لکه

عزیزم نوشته هاتو خوندم.معلومه ازلحاظ روحی پیشرفت خوبی داشتی که اینطور خوب ازاون گذشته ی سخت خودتو بالا کشیدی .

اگه پیش روانشناس میری ادامه بده .معلومه که اثرات مثبتی برات داشته.

حتما حتما💓 تجربیات دختر گرانبها💓 روبخون.خیلی کمکت میکنه.بهت انرژی مثبت میده.

خدایامواظب تودلیم باش._خدایا ممنونم ازت.  ❤  خدایا چه حکمتی تو کارت بود که یه میوه ی دلمو گرفتی دوتا دیگه بهم دادی.کی قراره بدونم این رازسربه مهر رو
2706