2733
2734

من خودم به شدت وسواسی بودم ولی الان ۹۰%خوب شدم و باید تلاش کنم تا ۱۰۰% مثل بقیه بشم.ولی این کانال خیلی خیلی بهم کمک کرد.من میدونم وسواس چقدر روح و روان و جسم ادمو نابود میکنه. جوری که من به مرز خودکشی رسیدم.

خواستم اینجا رو معرفی تا کمکی کرده باشم.

توی تلگرام یا سروش این کانال رو سرچ کنین.وسواس فقهی استاد بیگدلی.

فقط ویس هاشو گوش بدین ببینین چقدر ما وسواسی ها الکی میشستیم و عذاب میکشیدیم.

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزار من غسل وسواس دارم

نگو که من ۲ ساعت غسل و حداقل ربع ساعت شستن تو دسشویی معطل میکردم.الان غسلم نهایتا ۵ دقه

2731
تبلیغ

اره.تبلیغه.من دارم میلیون میلیون پول به جیب میزنم.حقا که بعضیا لیاقت حوبی ندارن.این کانال رایگانه.ویساش رایگانه.برو از خدا بترس.از تاپیکمم برو بیرون

2738
تبلیغم باشه..بتونه کمک کنه..خیلیییی خوبه

عزیزم.من نفعی نمیبرم.من دوساله که روح و روانم نابود شد.تا مرز طلاق رفتم.حامله بودم شبا از افکار خودکشی خوابم نمیبرد.صبح تا شب در حال شستن بودم

تو رو خدا یه آدرس درست وحسابی بزار برم بیبنم من دیگه داغونم از شستن

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
۳۲۰۲۰ شماره حرم هرجا گیرکردین بپرسین عالییه.

من ۹۰% مشکلاتم حل شد بخدا.اولین حکمش میگفت کلا خدا برا ما وسواسی ها همه چی رو پاک گذاشته.حتی ایشون متخصص در زمینه مشاوره وسواسن و از خود مراجع سوال میکنن.خودشم وسواس بوده ولی خوب شده.ماجراشم ویس گذاشته.بخدا هر قطره ابی که میریزیم اتیش جهنمی برا ما وسوتسی هاست.کلی حق الناس 

2706