2733
2734
عنوان

مجردای با جنبه بیاین سرگرم شیم 😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 12605 بازدید | 1126 پست
خدا رحمتشون کنه  خدا مامانتم حفظ کنه ک این قد قلب مهربونی دارن  بله تو دنیا هیچی بهتر از ...

ممنونم😘

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من اگر شد بگین آرام 

خوشگل

ارم

پولو اعصابو اخلاق اوکی 

حسم برات اینارو گف 

تو منو بگو

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
تفاوت سنیش با تو زیاده اما آدم حسابیه خیییلی پولداره مرتب تورو میبره مسافرت خیلی خوشبخت میشی🌹❤

مرسی عزیز دلم من عاشق سفرم 😘😘😘😘

ان شاءالله  بهترینش واسه شما هم پیش بیاد 💙💙💙💙💙💙💙💙💙

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂
2738
مرسی عالی بود  موجه رو خوندم موذی دفعه اول🤣🤣🤣

هنگ کردم گفتی یکاریش میکنم گفتم این که خوبه بدبخت😂😂😂

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
فدات شم ایشالا    

پریزاد سابقه بیکار تو ی چی برا استارتر بگو

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
خوشگل ارم پولو اعصابو اخلاق اوکی  حسم برات اینارو گف  تو منو بگو

مرسی عزیزم من واقعا حس ششم صفر 

ولی خوش قیافه متشخص  و عاشق

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂
2706