2733
2739
عنوان

عکس قرمه سبزیم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3734 بازدید | 190 پست
من نمک رو اول میزنم . و عالی میشه چرااخر نمک میزنین؟

چون گوشت سفت میشه دیر میپزه

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز .راستی منم کردم .خوشبختم

ای جان خوشحال بوم دلکم😍😘

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
خونمون همش نت قطع میشه .ی جای پیدا کردم خوب خط میده نشستم رو کابین تو آشپزخونه خخخ🙊🙊🙊🙊🙊🙊

عه😂😂😂😂 تکون نخور پس😂😂 تو خونمون تنها جایی ک انتن خیلی خوبه اتاق منه 😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2731

زیرشو زیاد کنی قشنگ آبش کشیده میشه نترس اصلا ازین.ادویه فقط خورشتی بزن.رب گوجه حتما یکم یه دو قاشق بزن.روغنشوبگیر بعدا غذارو کشیدنی بریز یکم روش خوشگل شه اقاتون کیف کنن اینهمه کدبانویی😁

شنبیله ی خشک اگه داری اخراش یک قاشق با یه ذره روغن قاطی کن بریزتوش.20دیقه زودتر خاموش کن ک 

2738
من آماده میگیرم عزیزم..رژیمم هستم دوباره باید روغن بزنم سرخ کنم همرو😑۵کیلو سرخ شده تازه گرفتم...سبز ...

موقع پخت وقتی گوشت وپیازتوتفت دادی بازسبزیتوباهاش سرخ کن عالی میشه من سبزیمو موقع پخت بازم سرخ میکنم البته دفعه اول که میزارم فریزر خیییلی سرخ نمیکنم موقع پخت سرخ میکنم عطرش دوبرابرمیشه

بعدا گرم کنی قشنگ تر بشه.بچه ها من تهدیگ سوخته برنجم بو سوختگی میده چیکاااارررررررکنمممممم

میگن اگه نون سفید بزاری رو برنج بوش و ازبین میبره

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2706