2737
2734
عنوان

شوهرم داره خیانت میکنه😢

179 بازدید | 12 پست

احساس میکنم داره خیانت میکنه مگه میشه ده ماهه رابطه نداشته باشه عین خیالش نباشه از اول بارداریم دکتر گفت نزدیکی نداشته باش ولی گفتم راه های دیگه اشکال نداره شوهرمم گفت استرس میگیرمو فلان هیچی نباشه بهتره الان ۴۵ روزه زایمان کردم هنوز خون ریزیم کامل قطع نشده قبل بارداریم تو پدیودیم میپرسید تموم شده یا نه که ..... ولی الان انگار عادتش شده اصلا نه میپرسه نه گرایشی به سمتم داره در صورتی که اندامم مثله قبله فقط دو سه کیلو چاق تر شدم البته بچم خیلی اذیت میکنه کم خوابه

پسرم دنیامه❤

دلیلشو ازش بپرس

ده ماه مگه میتونه تحمل کنه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

چیزی هم ازش دیدی؟

کم محبت شده؟ 

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

به نظرم  باهاش حرف بزن. منم یه بارداری دو ماهه داشتم و بچه م سقط شد. توی بادری منم شوهرم میلش نسبت به قبل کمتر شده بود دیگه و میترسید بعد از سقطم کمتر میومد سمتم. انگار یه مدت که جلوی خودشونا بگیرن عادتشون میشه. بعد از یکی دو هفته کم کم خوب شد. البته باهاش حرف زدم که درست شد

احتمال زیاد اثرات بارداری وعدم رابطه اس.یه عده چون رابطه ای ندارن اینجوری میشن.متاسفانه تو همین سایت هم یه عده میگن مرد نیازش رو بذاره کنار وتعطیلش کنه ومگه ازدواج برای رابطه اس و... در حالی که رابطه زناشویی یه چیز که هم تو روح وروان آدم وهم تو جسم آدم تاثیر گذاره

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام