2726

حالت تهوع داشتین وقتی کلومیفن میخوردین؟من ماه پیش و این ماه از پریشب دارم میخورم و تو این دو سه چهار هفته اخیر روزا حالت تهوع دارم،یکم هم سرگیجه. طبیعیه؟؟؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

منم نداشتم

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بچه ها کسی بااین قرص نتیجه گرفته؟من خوردم وامپولم زدم..الان هنوزبه موعدم مونده اماخیلی علائم دارم

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
بله یکم حالت تهوع و ضعف داشتم که با تغذیه ی مناسب برطرف شد 

چه تغذیه ای عزیزم؟ دیروزم از معده درد داشتم میمردم امروز معده درد ندارم اما حالت تهوع دارم. الان چند هفته هست که حالت تهوع دارم. خسته شدم 😪😪😭

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
چه تغذیه ای عزیزم؟ دیروزم از معده درد داشتم میمردم امروز معده درد ندارم اما حالت تهوع دارم. الان چند ...

عزیزم گداخته درست کن . صبحونه ی مقوی مثل خرما و حلوا و این چیزا بخور . چاییتو با دارچین بخور . اگه معده درد داری صبح ناشتا آمپرازول بخور . این قرص رو وقتی خوردی یه غذای مقوی بعدش یا قبلش بخور. اول قرص رو نصفه بخور بعد که بدنت عادت کرد کامل بخور 

عزیزم گداخته درست کن . صبحونه ی مقوی مثل خرما و حلوا و این چیزا بخور . چاییتو با دارچین بخور . اگه م ...

من شش ماه پیش عمل صفرا داشتم و بعد اون یه مدت دکتر پنتوپرازول ۴۰ داد ناشتا بخورم.به نظرت اونو بخورم باز صبح ها؟؟؟؟ صبحانه هم حلواو اینجور چیزا میخورم اما بازم از ظهر تا غروب حالت تهوع دیوونم میکنه

من شش ماه پیش عمل صفرا داشتم و بعد اون یه مدت دکتر پنتوپرازول ۴۰ داد ناشتا بخورم.به نظرت اونو بخورم ...

عزیزم به دکترت حتمن بگو تا اگه لازم دید عوض کنه واست قرصو

من خودم یه سال متفورمین خوردم گاهی وقتا دچار سرگیجه یا ضعف میشدم صبح ها هم تهوع داشتم یکم ولی مثل شما شدید نبود 

عزیزم به دکترت حتمن بگو تا اگه لازم دید عوض کنه واست قرصو من خودم یه سال متفورمین خوردم گاهی وقتا د ...

موندم بخدا.اول هفته رفتم بهش گفتم گفت طبیعیه.البته بعد اون معده درد شدم دیروز.مرسی از راهنماییت گلم

2706