2726
عنوان

دعواسر خرید عروسی 😞🥺

577 بازدید | 70 پست

من شیش ماهه عقدم توکرونا عقد کردیم بدون هیچ مراسم و مهمونی امیدوار بودم بتونم حداقل یه عروسی داشته باشم ولی شوهرم میگه دیگه نمیتونم منتظر بمونم وتابیست روز دیگه میریم سرخونه زندگیمون حالا قرارگزاشتیم بریم خرید شوهرم زنگ زده میگه لباس میخوای چیکار و فلانو میخوای چیکار اصلا ارایشگا بری ک چی بشه میگم حداقل عکس داشته باشیم میگه تو خیلی بدبختی اینا چیه توفکرشی الان بایدپول جمع کنیم فقط بیا بجاش بااین پول طلا بخریم 

خب منم دخترم ازهمه ارزوهام گذشتم ته عروسی نه طلایی شیش ماهه عقدم جزیه روسری هیییچی برام نخریدن الانم سر خرید عروسی دبه میکنن توروخدا بگین چیکارکنم چجوری بهش بفهمونم 

اینم بگم اصلا خسیس نیست و اگ بریم بهریناشو برام میخره ولی حرفا و طعنه هاش خیلی دلمو شکونده😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حداقل برو ارایشگاه بعدش اتلیه برین ادم تو زندگی یبار لباس سفید میپوشه! اخه گیریم طلا خریدی اما حسرت این همیشه ب دلت می‌مونه یدونه ارایشگاه هم نرفتی! قبول نکن

تروخدا دعا کنید بچم بتونه چهار دست و پا بره خیلی نگرانم 

واقعا انقدر واجبه شوهر کنید که هنوز ۶ ماه نشده انقدر بهتون زور بگن و اذیتتون کنن 

خداییش اگه شرایط داری جدا شو 

این فردا می گه شام و‌ناهار می خای چیکار بریم خونه مامانم بخوریم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
خب شاید دستاش خالیه بخدا ماکه سرخونه زندگیمون هستیم کارمند هم هستیم واقعاکم آوردیم خرج واویلا شده&nb ...

دستش خالی نیس میدونم 

واسه خریدم باباش بهش پول داده پنجاتومن 

طلا رو برا شما نمیخره که.داره میخره برا خودش به عنوان سرمایه.من بودم کوتاه نمیومدم برا هیچی

دقیقاااا اوناا اگه طلا بخربودن طلای عروسیمو میخریدن میخواد پولو سرمایه ی خودش کنه 

2706