2410
2553

اره بستگی به مارک لنز داره من ۶۰۰ گرفتم یه ساله 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میگیرم 

فصلی شش ماهه 

هر لنگه ۶۰ تومن

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2456
جدی؟  چرا ارزونه؟

بله جدی

نمیدونم چرا😅

سالانه قیمتش دوبرابره اینه تقریبا

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2714
به چشم اسیب نمیزنه؟  من از عینک خسته شدم میخوام لنز بگیرم

والا من تقریبا دو ساله استفاده میکنم

البته نه هر روز 

شاید هفته ای سه الی ۴ بار

مشکلی هم برام پیش نیومده

میگن استفاده بیش از حدش ممکنه خشکی چشم بیاره

یکی از دوستامم ۸ ساله استفاده میکنه

یه بلاگر هم هست نبات 

اونم هر روز میزنه ولی اون لنز یکبار مصرف میگیره و روزی یه جفت استفاده میکنه

اهاا ممنونم از راهنماییتون❤️

خواهش می کنم 🌹

من ی مدت نزدیک ۲ سال استفاده کردم بعد یهو ی چشمم حسلسیت پیدا کرد هی آبریزش داشت و قرمز میشد دکتر دیگه بهم اجازه نداد بزارم

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c