2737
2734

کمی موهام ضیعفه و نازک یکم کم خونی هم دارم ولی روی بدنم کافیه چ کنم میترسم بخورم؟ 

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نوربیون

چیه عزیزم پماده یا قرص

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
2738

عزیزم اگه ازمایش دادي اهنت پایینه قرص فیفول بخور ویتامین ها واملاح اگه داخل بدن زیاد بشن ممکنه رسوب کنن واین خطرناکه،

کم خوني مربوط به اهن یا هموگلوبین باید مشخص بشه بعد زیرنظرپزشك دارومصرف کني

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
عزیزم اگه ازمایش دادي اهنت پایینه قرص فیفول بخور ویتامین ها واملاح اگه داخل بدن زیاد بشن ممکنه ...

باشه گلم

نوربیون

یه بار فقط آمپولشو زدی خوب شد یاچندبار؟ دکتر بهت تجویز کرده بود؟ 

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
یه بار فقط آمپولشو زدی خوب شد یاچندبار؟ دکتر بهت تجویز کرده بود؟ 

نه خودم رفتم داروخانه گرفتم زدم هفته ای یکبار باید زده بشه

ویتامینه من که خوب شدم یکبار زدم دوباره باید برم بزنم

مامانم و خواهرم و دوستام همشون میزنن

چیز خاصی نیست مثل بکمپلکس ...ب۱۲هست 

سرچ کن تو گول بهت میگه برای چی خوبه