2726
عنوان

نی نی یار خرافااااات

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 75 پست
کی گفته شما وظیفه داری جلوی خرافات رو بگیری  شما فقط میتونی بگی که این جور تفکرات از نظر ممممن ...

انسانیت حکم میکنه تاجایی که در توانم هسست با جهل و خرافه مبارزه کنم . من نمیتونم ببینیم کاربرای این سایت گول این جور آدما رو میخورن و با مزخرفاتی مثل فال و حس ششم و... ارادشون رو از دست میدن .

زمانی که واکسن ابله اومده بود مردم میگفتن ما واکسن نمیزنیم چون جن زده میشیم!پس باید میذاشتن با همین تفکر ادامه بدن و بگن تفکر بقیه به ما مربوط نیست ؟ تفکر غلط دیگران تا جایی به من مربوط نیست که به بقیه ضرر نرسونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انسانیت حکم میکنه تاجایی که در توانم هسست با جهل و خرافه مبارزه کنم . من نمیتونم ببینیم کاربرای این ...

انصافا منم هرجا تاپیک حس شیشم میبینم گزارش میزنم خیلیییییی مسخره بازیه 

2728
آفرین دقیقا اگر هم دعا و طلسم روی کسی اثر بذاره اون  کسی که ازون ها به خدا پناه نبرده یا نعوذ ب ...

همه چی به باور ما بستگی داره دنیا ب فرکانش ها و باور های ما جواب میده 

قلب جز با خدا اروم نمیشه 

بخدا این قرنطینه باعث شده مغزم مردم پر  از این چرندیات بشه شمام یه گوشه می شینید نگاه می کنید

چشم سوم و غیب گویی ها رو کجای دلم بذارم چله های من درآوردی.... 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
چشم سوم و غیب گویی ها رو کجای دلم بذارم چله های من درآوردی.... 

واقعا مردم دارن تو خرافات غرق میشن 

نی نی یار هم فقط تشریف آوردن لایک کردن رفتن همیییین

حلالم کنید و خدانگهدار   
چی هست؟من اسمشو زیاد دیدم ولی تا الان فکر میکردم آزمایشی چیزی واسه بارداریه😂😂😂😂😂

تلقین😁

❣ دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد..
من یه بار تاپیک ضدم فال برام بگیرید  بعد داخلش نوشتم چرا این دروغا و.. رو باور میکنید و... نی ...

😳😳😳😳

پس خودشونم دستشون تو کاره 

حلالم کنید و خدانگهدار   
ببین نی نی یار هر چقدر تاپیک میزنن به کاربرا میگه کاربرا گوش نمیکنن  اینم لینکش https://www. ...

تاپبک به چه درد میخوره باید تعطیل کنن قطع دسترسی  کنن

حلالم کنید و خدانگهدار   
2706