2733
2734

خانما من موهام خیلی میریزه 

نازک و فر شده

کم کم دوسال میشه

ازمایشم مشکلی نداره 

مکمل هیرویت و زینک و اینا خوردم

گفتم شاید از سردیه گرمی خوردم

شامپو ماسک مو روغن زیتون اخه چمه بنظرتون

یکماه دیگه میرم دکتر ولی اخه کچل میشم تا اون موقع 

اصلا میترسم دکترم نتونه درمان کنه

شما بگید چیکار کنم تا اون موقع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قرص ویتامین ایی به همراه ویتامین بی 12 و زینک معجزه میکنه و موهات عالی میشه مطمئن باش

کاربری 4 تورو خدا لغوم نکن نی نی یار به خدا قول میدم حرف گوش کن بشم میدونی چیه رفیق اگه قرار بود خدا غیرممکنی برات بزاره اونو برات ارزو نمیکرد توی دلت که با سعی خودت ممکنش کنی 🙋🙋🙋منو شوهر جانو زندگی زیباترین دعا الهی یکی از همین روزا بزرگترین ارزوتون براورده بشه همون غیر ممکنه که میگفتید یعنی میشه هرشب برای یه تعدادی سوره ی قدر میخونم هرکی دلش خواست بیاد بگه براش بخونم راسی اگه نیومدم یا دیر اومدم بدونید شلوغم پس ناراحت نشید جواب ندادم مرسی 

اگر اینکارو تکرار کنی عالی میشه :

تخم مرغ محلی ( دقت کن محلی نه از اون کارخونه ایا)

بگیر زردشو جدا کن با روغن ۷ مغز و پودر زینک مخلوط کن هرهفته میخوای بری حموم بزن ب سرت ۴۵ دقیقه بمونه بعد بشورش

معجزه میکن۵

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

سرم ضد ریزش مو بزن

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

بگو عزیزم من هستم🤗😌

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
2738

ما عاقل هستیم ولی دکتر مو نیستیم جیگولی

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

اگه فهمیدی به منم بگو منم همین مشکلاتو دادم دیروز اینقد اعصابم خورد شد از دست ریزش مو رفتم با قیچی ابرو کوتاهشون کردم باید قیافمو ببینی ی سمتش بلنده ی سمتش کوتاه اصلا ی وضعی شدم😔😔😔

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2706