ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

جدی؟

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
بخدا دستگیر شده ؟

چیزی به نام مو مو واقعی تو ایران نیست.اونایی که دستگیر شدن چندتا پسر دبیرستانی تو هرمزگان بودن که با اکانت فیک میرفتن مردمو میترسوندن.

پلیس فتا اعلام کرده

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بابا اونی ک دستیگر شده بعداز این جریانا ی ادم عادی پسرعمشو سرکار میذاره میرن میبینن پسرداییشه میگیرنش مومو فردخاصی نی ک تعداد زیادیه این جریانم برای سالها پیشه ک تو واتساپ بودنمیدونم چرا یهو دوبارع زندش کردن 

کسی تماس نمیگیره اگر هم یک هزارم درصد گرف بلاک کن همین 

مومو ی نفر نی ک هکرن هک میکنن هیچ چیز ترسناکیم نداره .تامام

ن عامو امروز بمن پیام داد

سرکاریه ها.اصلا نترس.نذار به بازی بگیرتت.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
منم صب تو اینستا  دیدم واقعا حقیقته انگار آدم هس اینجور کرده خودشو عین سحر تبر

خخخ.عزیزم مومو یه مجسمه اس.که توسط یه مرد ژاپنی برای شرکت در مسابقه مجسمه های خنده دار و ترسناک درست شده

مومو هم ماسک میزنه.ماسک مومو.خودش نیس ک

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
سرکاریه ها.اصلا نترس.نذار به بازی بگیرتت.

ن بابا شستمش گذاشتمش کنار😂😂😂😂نوشتم مث ادم زر بزن خارجی نگوباز هی خارجی مینوشت.بعدم گفتم اصل میدی چقد خوشگلی چن سالته

بلاکم کرد😐😂 موموهام ترسو شدن

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
بابا اونی ک دستیگر شده بعداز این جریانا ی ادم عادی پسرعمشو سرکار میذاره میرن میبینن پسرداییشه میگیرن ...

این جریان اصلا تو ایران نبود.تو آرژانتین و اونورا بود.الان بعد چند سال دوباره چو افتاده.یه عده مردم آزار هم افتادن به اذیت کردن مردم

بابا اونی ک دستیگر شده بعداز این جریانا ی ادم عادی پسرعمشو سرکار میذاره میرن میبینن پسرداییشه میگیرن ...

منم باور نکردم تا اینکه اخبار جوانه ها نشون داد و گف مواظب باشین آدمو مجبور ب کارای ناشایست و حتی خود کشی میکنه

2706