2726
عنوان

زندگی نزدیک مادر شوهر

182 بازدید | 20 پست

من خونوادم تهرانن ولی نامزدم پاکدشتیه میگه نمیتونه اینجا خونه بگیره به نظرتون اینکه برم اونجا زندگی کنم چطوریه اخه هیچ شناختی هم از محیط اونجا ندارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از یه محیط بزرگ بری یه محیط کوچیک و بسته تر مسلما سخته دوری از خونوادتم ممکنه برات سخت باشه باید به روحیات خودت نگاه کنی،تکلیفتو مشخص کنی زود

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت

3ساله با مادر شوهرم یه جام عزیزم تحت هیچ شرایطی باهاش یه جا زندگی نکن حتی اگه بهترین مادر شوهرم باشه دیوانت میکنه نمیگم تهران باش برو محل زندگی همسرت اما با فرسنگها فاصله 

کاربری 4 تورو خدا لغوم نکن نی نی یار به خدا قول میدم حرف گوش کن بشم میدونی چیه رفیق اگه قرار بود خدا غیرممکنی برات بزاره اونو برات ارزو نمیکرد توی دلت که با سعی خودت ممکنش کنی 🙋🙋🙋منو شوهر جانو زندگی زیباترین دعا الهی یکی از همین روزا بزرگترین ارزوتون براورده بشه همون غیر ممکنه که میگفتید یعنی میشه هرشب برای یه تعدادی سوره ی قدر میخونم هرکی دلش خواست بیاد بگه براش بخونم راسی اگه نیومدم یا دیر اومدم بدونید شلوغم پس ناراحت نشید جواب ندادم مرسی 
آخه چقدر هم وایسم تا بتونه تهران خونه بگیره میگه چند سال اول اونجا باشیم بعد میایم تهران 

دروغ میگه الآن نگیره چندسال دیگه هم نمیگیره🍓

مگه امضا هم باید بزنیم؟به من گفتن همه چی با کاروانه🤷🏻‍♀️
2706