2733
2734
عنوان

ای لعنت..😡😡😡

278 بازدید | 35 پست

شوهرم میخواد بره جایی ک همه ی زناصون هیکلای درشت دارن غذا بگیره منم نبرد ..اعصابم خورده😡😡😡

چیکار کنم؟ منم گفتم برا خودم ی چیز درست میکنم اونم گف منم برا خودم میگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2728
2738

چقدر حساسییی

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
یعنی آنقدر بی اعتمادی😑

ببین رایتشو بگم ن اعتماد دارم ولی زناش طورین پاک ترین مردم نمیتونه نگاشو زمین بگیره ...اونایی ک اونجارو ندیدن نمیتونن درکم کنن

😂😂😂وا چکار حجاب‌ مردم‌ داری 

شوهرت‌ رو درست کن

البته‌ اول خودت‌ رو بعد اون رو

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2706