2733
2739
چه ربطی به کنکور داشت 😅

امضاشو دیدیم یادم افتاد 😂😂

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ربطی به کنکور داشت خواهرم؟

همینجوری دیدم هدفت 55پرسیدم😑

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
2728
پرشکی

میشه یکم واسه من توضیح بدی چیکار کردی؟کلاس چی رفتی سی دی خریدی یا نه؟چه آزمون هایی رو دادی؟مدرسه ات چی بود؟

من الان نهمم از سال بعد باید بخونم خیلی استرس دارم میخوامپزشکی دولتی در بیام یا پرستاری دولتی چون آزاد نمیتونم بدم الان روزی ۷ یا ۶ ساعت رو می خونم طوری که دیگه وقت ندارم

تو چطوری میخوندی؟از چه سالی شروع کردی؟

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
4000 ولی مشکلم اینه تهران فقط میتونم برم که قبولیش خیلی سخته

الان ک کروناس کلاسا غیر حضوریه

حالا حالا هم نمیره

بنظرم اشتباه کردی روزانه شهرهای دیگه نزدی

ولی خب بخون ک رتبت زیر ۲۰۰۰ بشه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738
همینجوری دیدم هدفت 55پرسیدم😑

اها

حالا لاغری خوب چه عیبی داره؟بهتره که بنظرم اصلا چاق نشو بیخیال

چاق شدن اسونه ولی لاغری نه

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
میشه یکم واسه من توضیح بدی چیکار کردی؟کلاس چی رفتی سی دی خریدی یا نه؟چه آزمون هایی رو دادی؟مدرسه ات ...

کلاس نمیرفتم دی وی دی هم نداشتم

از الان خیلی زوده بخوای نگران باشی خیییییلی زوده اولا نهم ربطی به کنکور نداره 😐 حتی دهم هم من میگم زوده واسه سفت و سخت خوندن زود انفجاری شروع کردن تضمینی واسه قبولی نداره شروع نرم و استرار تضمین میاره

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|
تو خانواده ما همه سال دوم موفق شدن رشته های خوبو

چه رشته هایی؟پزشکی یا پرستاری هم داشتین؟خودت چطور بودی؟

کلاس نمیرفتم دی وی دی هم نداشتم از الان خیلی زوده بخوای نگران باشی خیییییلی زوده اولا نهم ربطی ...

من از هر کی پرسیدم گفته از الان باید آماده باشیم

و اینکه من چون سمپادی ام امسال آزمون نهم به دهم دارم

بعد اگه از الان میتونم خوب بخونم دهم هم به سخت درس خوندن عادت نمیکنم 

واقعا بدون هیچی قبول شدی؟کتاب تست و آزمون چطور؟

4000 ولی مشکلم اینه تهران فقط میتونم برم که قبولیش خیلی سخته

ببین من یکی از فامیلامون(دختر بود) پارسال کنکور داد شد5000 امسال کنکور داد شد1300....بستگی به خوندن خودت داره اگه قوی شروع کنی مطمعنا به رتبه برتر شدن باید فک کنی...و اینکه تو رتبه کنکور امسالتم خوب بوده پس امکانش زیاده سال بعد زیر2000بیایی برای پزشکی

هرچه پیش آید خوش آید ماکه خندان می رویم😁😀
میشه یکم واسه من توضیح بدی چیکار کردی؟کلاس چی رفتی سی دی خریدی یا نه؟چه آزمون هایی رو دادی؟مدرسه ات ...

الکی جوگیر نشو

هنوز زوده به فکر کنکور باشی

امسال بخون برای تیزهوشان که بری مدرسه خوب

2706