2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شمایی که چله های سنگین برمیدارید آیا شما تزکیه اش رو دارید؟ آیا کسایی رو دیدید که بعد چله ها ی مشکلشون حل میشه ده تا مشکل اضافه میشه؟ شرط هر چله ای اول خودشناسی خدا شناسی و تزکیه نفس هست و چون خیلیا اینو ندارن از چله و ذکر نتیجه برعکس میگیرن 

تو چله های سنگین شدت حملات شبکه منفی بیشتر هست

چله آیته الله حق شناس برای آدمی مثل آیت الله حق شناس هست شما‌چقدر آیت الله حق شناس رو میشناسید؟

میشه بیشتر توضیح بدین

فقط باید هرکار میکنیدخدا رو در نظر بگیرید . یعنی از صبح که از خواب بیدار میشید نیت کنید که برای غیر خدا هیچ کاری انجام ندید (یه بنده خدایی میفرمود حتی اگه چلو کبابم میخوری نیت کن برای رضای خدا بخوری) چند دقیقه قبل از خواب هم محاسبه کنید که اگه در طول روز گناهی انجام دادید استغفار کنید و اگه گناهی نداشتید خدا رو شکر کنید

شمایی که چله های سنگین برمیدارید آیا شما تزکیه اش رو دارید؟ آیا کسایی رو دیدید که بعد چله ها ی مشکلش ...

عزیزم میشه نزنید؟

قول میدم برندارم . مرسی که انقد زود قضاوت میکنید. شما از کجا میدونین من چقدر تقوا دارم یا ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط باید هرکار میکنیدخدا رو در نظر بگیرید . یعنی از صبح که از خواب بیدار میشید نیت کنید که برای غیر ...

نمازا رو اول وقت بخونید و در همه ی کارا اخلاص داشته باشید و گناه نکنید. و منیت و انانیت رو هم کنار بزارید

عزیزم میشه نزنید؟ قول میدم برندارم . مرسی که انقد زود قضاوت میکنید. شما از کجا میدونین من چقدر تقوا ...

من روی صحبتم فقط با شما نبود هیچ قضاوتی هم نکردم برگردید ی بار دیگه پیامم رو بخونید لطفا

نمازا رو اول وقت بخونید و در همه ی کارا اخلاص داشته باشید و گناه نکنید. و منیت و انانیت رو هم کنار ب ...

نیاز نیست تو نماز ذکرای طولانی بگید یا کلا کارای سخت انجام بدید . اینجوری انسان زده میشه. به قول بزرگان کمیت مهم نیست کیفیت مهم است رهرو  آن نیست که گه تند و گهی خسته رود..... رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

من روی صحبتم فقط با شما نبود هیچ قضاوتی هم نکردم برگردید ی بار دیگه پیامم رو بخونید لطفا

در حالت کلی گفتم منم. اگه اینطوری بود خدا خوندن دعا رو ممنوع میکرد. زیارت عاشورا سنگین نیس ک هیچ خیلی خیلی هم ثواب داره کاش همه لیاقتش رو داشته باشیم روزی هزار بار بخونیم. چیکار به مردم دارید احه شما. آیت الله حق شناس این روش رو به همه یاد داده آنوقت شما از طرفشون حرص میخورید؟؟؟؟؟؟

2706