2737
2734
عنوان

برخورد درست با همسایه آزاری چیه؟

130 بازدید | 21 پست

سلام همسایه طبقه بالامون دوتا بچه کوچیک دارن مثل فیل راه میرن تو خونه بدو بدو و جیغو داد و دراشونو انقدر محکم میکوبن صداش میاد پایین آشغالاشو میریزه جو در خونه ما از بالا آب میگیره توخونه ما از صبح تا شب گردو میشکنه هروز مهمون داره بچهاشم قبلا هروز پایین بودن که من دیگه راهشون ندادم و کلی سروصدا دیگه از دستش خسته شدم به خودش چندبار تذکر دادم بی محلی کرد به بقیه گفتم که بهش بگید نکنه بدتر کرد دیشب رفتم بهش گردوشکن بدم گفت کیه دید منم درو باز نکرد چون میدونست واسه چی اومدم و بیشتر شروع کرد به سرو صدا ازش متنفرم کاش خونمون پیش اینا نبود خدایا بهم صبر بده، شما بگید من با این آدم چطور رفتار کنم؟

💓💓💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودمم دوتا پسر کوچیک دارم 

بعضی وقتا غیر قابل کنترل میشن 

حالا سر و صدا بچه قابل تحمل ولی بقیه کارها زشت و بی فرهنگی

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش

همسایه آزاری یه گناهه بزرگه

متاسفم براشون شما هم چند بار اخطار دادی 

حق شکایت داری شکایت بکن 

پون واقعا اگر میخواست بفهمه تا الان فهمیده بود

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...
2738

میدونم چی میگی😭😭😭😭😭😭😭😭😭 مارو هم آسی کردن😭😭😭😭 همسایه دیگه امون میخواست ازش شکایت کنه ،یه مدت بچه هاش رو برداشت برد روستا تا همسایمون بیخیال بشه حالا دوباره آوردشون خون کردن تو دلمون الهی دیگه نبینمتون😭😭😭

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
صدای اهنگ گذاشتن نصف شبشوو دیگه نگم... از عمد اینطور میکنه

شما هم آهنگ بزار نصف شب   کسی به غیر از شما اعتراض نمیکنه

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
من خودمم دوتا پسر کوچیک دارم  بعضی وقتا غیر قابل کنترل میشن  حالا سر و صدا بچه قابل تحمل ...

اره غیر قابل کنترل هستن ولی ،اینکه پدر و مادرشون میبینن آشغال میریزن تو چهار واحده اصلا حیاط رو نمیشورن اینا مقصر کیه ، میشه برم بنویسم ک همسایه آزاری گناهی بزرگ محسوب میشود بزنم ب دیوار

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍

شب کنتور برقش بده پایین یا وقتی چند روز نبودن تا وقتی بیاد گند آشپزخونش برداره  

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
2706