2726
عنوان

امروز صبح بی‌بی چکم مثبت شد

1643 بازدید | 53 پست

امروز بیبیچک زدم مثبت شد. کی برم آزمایش خون؟ 

کی برم سونوگرافی 

تا ی هفته دیگه بیشتر وقت ندارم 

باید برم محل کار شوهرم ک خیلی زیاد با اینجا فاصله داره و امکانات چندانی نداره 

الان ی روز از موعدم گذشته 

یعنی چی تا یه هفته بیشتر وقت نداری؟ 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹

عکسشو بزار ذوقشو بکنیم

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مبارکه عزیزم .هشت هفته ک شدی بروسونوی تشکیل قلب .

پسرعزیزم میدونم که مثل آبجی باران چشای مشکی درشت بامژه های بلندپرپشت داری....میدونم که بااین لگدهای محکمت میخای به مامانی بفهمونی که همه چیزرومیفهمی 😍میدونی وقتایی ک محکم میزنی توی شکم مامانی بابایی چقدرذوق میکنه وهمون موقعست که جفتمون خداروشکرمیکنیم ک خدای مهربون قراره یه نعمت دیگه بهمون بده🥰🤩😍خدای عزیزومهربون من یه مادرم ومیدونم که قشنگ ترین ودلنشین ترین حس یه زن وقتیه که بچشومیزارن روی سینه هاش وازشیره وجودش اون دلبندروسیرمیکنه 🤗خدای مهربون ازت میخام که همه هم جنسای من روبه این حس زیباودلنشین برسونی🙏میدونم که توارحم الراحمینی وبرات کاری نداره🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🙏

گاهی وقتا فکر میکنم قرار نیست این حس و تجربه کنم

فکر میکنم شاید خدا اونقد ازم انتظار خوب بودن و داره و من اونقدر نتونستم خوب باشم دارع تنبیه ام میکنه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

همین امروز برو آزمایش بده فردا جوابش رو بگیر برو دکتر برات سونو مینویسه 

ایشالا که مبارک باشه و به سلامت به دنیا بیاد 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
آز میتونی فردا بدی ولی سونو زوده تقریبا یه ماه دیگ برو سونو ک ببینه قلبش تشکیل شده یا نه

عاخه اگه برم اونجا دیگه تا دو سه ماه نمیتونم برگردم راهشم خیلی طولانی هست 

وای از همین الانم حالت تهوع دارم 

2706