2737
2734
عنوان

از وقتی جنسیت رو فهمیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 106 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فرهنگ کم کم تغییر میکنه. جامعه خداروشکر با پنجاه سال پیش فرق کرده. دیگه همه هم اینطوری نیستن. ایشالا ...

ازحرف من ناراحت نشو.قصد خاصی نداشتم. مبارک باشه عزیزم .فقط گفتم با توجه به مشکلات اقتصادی وباتوجه به روحیات جامعه ایرانی بیشتر پسر ترجیح میدن.اخه از قدیم گفتن دختر مال نردمه ازدواج میکنه میره .البته من خودم هنوز ازدواج نکردم هفته دیگه عقدمه شاید بخاطر اینکه هنوز هیچ ذهنیتی نسبت به پسر یا دختر ندارم این حرفو گفته باشم.به هر حال اگر ناراحت شدی حلال کن.ان شا ا...که خوشبخت بشیه

2728
معنی ری را چیه عزیزم ریشش کجاییه

به گویش مازندرانی یعنی به هوش باش، آگاه باش، ولی نام یه پرنده کوچک تر از گنجشک هم هست که نیما یوشیج هم یه شعری درموردش داره. به معنی زن زیرک و کاردان هم اومده. 

وای وای با لباس های ست مادر دختری تازه    

وای اره 🥺 لاک بزنم براش 😍 موهاشو خرگوشی ببندم باهم بریم خرید😍

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2738

خب که چی حالا وقتی دختر وپسر واست فرقی نداره چراتاپیک میزنی که چی بشه که مثلا روشنفکری وپس نمیخوای ودختربهتره جنسیت بنظرمن اصلا مهم نیست هروقت تونستی درست تربیتشون کنی اون مهمه اینقدر بدم میاد ازاین تاپیکایی که میگین جنسیت بچم اینه وفلانه منم خوشحالم وازیه طرف جنس مخالفو میکوبین😑

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
کاشکی بچه اول مکم دختر میشد ناشکری نباشه ولی پسر بود و الان بزرگترین مشگل زندگیمه هنوز ۱۲ سالشه اصلا ...

عزییییزم نگو اینطوری، بزرگ میشه مرد میشه کیفشو می‌کنی تو بهترین موقعیت ها می بینیش. 

من الان همه وجودم پر از افتخار و غرور میشه بزرگ شدن برادرام رو می بینم  

الان ابتدای نوجوانیه و سن خیلی حساسیه، من سه تا برادر کوچکتر از خودم داشتم، تازه نوجوانی آخری رو از سرگذروندیم می فهمم چی میگی. حتما برو مشاوره عزیزم و درباره دوره نوجوانی ش مطالعه کن. ایشالا مسائل گل پسرت حل میشه نگران نباش مامان مهربون

ازحرف من ناراحت نشو.قصد خاصی نداشتم. مبارک باشه عزیزم .فقط گفتم با توجه به مشکلات اقتصادی وباتوجه به ...

اگه بخوای اینطور فکر کنی که پسر هم‌مال مردمه.چون هردو شون ازدواج‌میکنن و میرن.هیشکی نمیمونه ور دل مامان باباش.

هم‌ دختر هم پسر در آینده با ید مستقل بشن و‌تشکیل خانواده بدن چه ربطی به مال مردم بودن داره؟

2706