2733
2734
عنوان

این کار شوهرم خیانته؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1395 بازدید | 77 پست

شوهرت معتاد این گروه ها چت کردن با دخترا شده 

یه کاری کن تلگرامشو حذف کنه

اگه یه مدت نره سمت این چیزا درست میشه 

منم یه زمانی معتاد این گروه های مزخرف بودم و وقتی تلگرامم حذف کردم درست شدم

چی بود چتا

یه پسر دیگه به یه دختر گفته بود بیا پی وی دختره هم گفته بود نمیام شوهر منم جواب دختره رو داده بود که چقد الکی خودتونو میگیرید خب برو پی ویش اگه خواست مختو بزنه قبول نکن و این حرفا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهت خیانت کرد یا چیزای دیگه بود باعث شد عشقت کم بشه بهش؟

ن خیانت ن اگه خیانت کنه دیگه باش نمیمونم

ولی اذیت شدم خیلیییی بهم هیچی درباره اینکه معتاده نگفتع بود تو ازمایش ازدواجم معلوم نبود اطرافیانشم نمیدونستن

وقتی رفتیم سره خونه زندگی فهمیدم ک دروغ زیاد میگه توحال خودش نی من شاغل بودم یبار همکارش ک معتاد بودو اورده بود خونه،، قاشق چنگالام گم میشدن هر روز ییچیزی گم میشد

تابلاخره خواست خدا ی اتفاقی افتاد ک درس شدو الان پاکه ولی هیچ وقت ازش نمیگزرم خیلی عزابم داد

2731
اتفاقا میخام همین کارو بکنم که بفهمه تلافی میکنم منم که بفهمه با اینکه من اصلا خوشم از این گروه و چی ...

نکنی اینکارو هااا عادت میکنی بخدا

پاکی و خوبیه خودتی میبری زیر سوال که به اون ثابت کنی کارش اشتباه هس؟؟؟

نکن اینکاروووو

سعی کن اون ازین چیزا دور بشه و اینکه دفعه بعد چیزی ازش دیدی با سیاست رفتار کن

با فحش فقط حرمتا از بین میره

دخترن یا پسرن تو گروه ها منم خیلی راحت گول میخورم[/QUOTE] عزیزم چت که نباید کنه، الان شما چت ...

پسر خوبیه باهام خیلی خوبه معلمه این روزا هم که مدرسه ها تعطیله بیکاره همش تو گوشیه 

شوهرت معتاد این گروه ها چت کردن با دخترا شده  یه کاری کن تلگرامشو حذف کنه اگه یه مدت نره سمت ...

متاسفانه لازمه که تلگرام داشته باشه معلمه و همه چی از طریق هم تلگرام میفرستن 

2738
 دخترن یا پسرن تو گروه ها منم خیلی راحت گول میخورم[/QUOTE] عزیزم چت که نباید کنه، الان شما چت ...

الان رو این جشمشو ببنده 

فردا بایدرو یه چیز دیگه چشمش رو ببنده 

اخه اینم راهکاره میدی

همین اول باید جلوشو بگیره 

وگرنه چندسال دیگه بدترش سرش میاد

اسی بشین باهاش حرف بزن خط قرمزاتو بگو 

گول چرب زبونیاشم نخور

متاسفانه لازمه که تلگرام داشته باشه معلمه و همه چی از طریق هم تلگرام میفرستن 

خب چرا نمیرن واتساپ یا شاد

کاش بتونی یه کاری کنی ازین گروه ها یه مدت دور بشه اگه یه مدت دور بشه دیگه نمیره سمتش

مگه چن سالشه؟اول خدا دوم خدا سوم خدا ـان شا ا...که به زودی زود به اغوش خانواده برگرده .الهی امین

نمیدونم ولی زیر ۶۰ ساله 

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
2706