2726
عنوان

این کار شوهرم خیانته؟؟

1395 بازدید | 77 پست

سلام 

من و شوهرم عقدیم با عشق ازدواج کردیم من همیشه مخالف اینم که شوهرم زیاد توفضای مجازی باشه و بار ها گفتم بهش دوس ندارم بره تو این گروه های تلگرامی تا اینکه چند وقت پیش یدونه از سیم کارتاشو بهم داد که اینترنتشو مصرف کنم منم تلگرامشو نصب کردم دیدم تو چهار پنج تا گروهه تو یکیشونم چت هاش بود که با دخترا حرف زده بود شوخی و اینا البته پیاماش زیاد نبود،منم اونارو که دیدم اسکرین شات گرفتم فرستادم براش هر چی از دهنم در اومد بهش گفتم  از هرزه و دروغگو و پست فطرت و همه چی خیلی عصبانی بودم بعدشم اون هیچ جوابی نداشت فقط گفت اگه فکر میکنی من بی بند و بار و هرزه م و بهم اعتماد نداری میتونی ازم جداشی،منم تا دو سه روز باهاش سرسنگین بودم و بعد اشتی کردیم ولی حالا همش فکر میکنم به این موضوع که ممکنه تو گروهای دیگه هم رفته باشه و با دخترا چت کرده باشه میخام دیوونه بشم اصلا😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیانت اولش از همین چت کردنا شروع میشه

خیلی مواطب باش

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
کارت زشته  وسط تاپیک ی نفر دیگه میای اینجور میگی  خوثت ی تاپیم جدا بزن

وسط تاپیک شما نیومدم که😏

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 

دیدی الکی به روش آوردی

الان آشتی هم کردی

اصلا این چیزها رو‌ نباید به رو بیاری

یا اگه به رو بیاری باید تا ته خط بری و جدا شدی

اینقدر حساس نباش

اگه مرد خوبیه خوش اخلاق ه احترام میذاره و خسیس نیس

بشین سر زندگی ات

❤️❤️

ببین این موارد کاملا بستگی به مرزبندی های بین خودتون داره.کار همسرت از نظر من جالب نبوده اما مهمه که چیا گفته

بعد هم شما درست برخورد نکردی هرچی از دهنت در اومد بهش گفتی.میدونم آدم اون لحظه بدترین حس دنیارو داره اما باید صبور و خوددار باشی.و باهاش صحبت میکردی.میگفتی من یه سری خط قرمزا دارم و اینا...

وقتی خودتو در کمال ارامش نشون بدی اون متوجه میشه نتونسته بهمت بریزه که نقطه ضعف بیاد دستش.میفهمه که در کمال ارامش اگه ایده ال نباشه برات ترکش میکنی و اینبار اونه که میترسه از دستت بده

2706