2733
2734
عنوان

بیاین منو اروم کنید بچه هااا

226 بازدید | 10 پست

شوهرم یه درد عجیب داره تو مچ پا مچ دست کتفاش زانوهاش یه دردی ک نمیتونه بچرخونه دستو پاشو حتی نمیتونه کار کونه همه جور ازمایش عکس ام ار ای داده هیچکس تشخیص نمیده روماتیسم نبود ارتروز نبود نقرص نبود هی میره دکتر ارمایش ام ار ای هیچکس نمیفهمه چشه فقط تشخیص دادن اب ت  مچش جمع شده همش داره درد میکشه هی لاغر تر میشه جلو چشام من هیجکاری نمیتونم بکنم

اگر پاداشا بودم شک نکن صدای خنده ات را سرود ملی میکردم مادررررررر😚😚😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند تا دکتر رفتید؟

اولین سال فک کردیم ضربه دیده عکس گرفت دکتر گفت چیزی نیست بیخیال شدیم بعد رفتیم فوق تخصص روماتولوژی اونم گفت چیزی نیست.بعد رفتیم ارتوپت گفت اب تجمع کرد ولی بیماری روماتیسم نیست گفت لوپوسه ازمایش دادیم نبود بعد یه دکتر دیگه باز ازمایشای دیگه ولی هنوز کسی نفهمیده 

پدر منم اینجور شد زانو هاش اب جمع شد توشون ی مدت تا نرفت تهران خوب نشد البته ده پونزده سال پیش این ا ...

خب الان چطوره.فقط زانوهاش بوده

2738
بله الان خوبه فقط بعضی وقتا میگه درد دارم وگنه دیگه خوب شد

فقط زانوهاش بود???شوهره من بقیه عضله هم درگیره کتف مچ دستو پا فقط زانوهاش نیست

به نظر منم یه دکتر خوب می تونه تشخیص بده. البته شاید وقت گرفتن سخت باشه.

"راجع به" رو درست بنویسیم.

بنظرم دنبال یک دکتر خوب باشید حتما راه درمان داره متاسفانه بعضی یا فقط مدرک گرفتن دکتر نیستن