2703
2553
عنوان

🌍عالم ذر🌏

712 بازدید | 32 پست

سلام عزیزان⚘⚘

بچه ها اول اینو بگم من اعتقاد دارم ک عالم ذر وجود داشته چون تو قرآن هم به نوعی بهش اشاره شده.و هرچی تو قرآن بهش اشاره بشه حتما وجود داره.مثل جن مثل چشم بد(چشم زدن کسی) ، جادو

حالا میخوام ببینم اگر هرکی در مورد عالم ذر مطالعه داشته و اطلاعات داره در موردش بیزحمت یکم توضیح بده.

متشکرم🌹

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من سالها تحقیق کردم 🙂

چی هست حالا 🤔

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
ما تو عالم ذر  یکبار زندگی کردیم مثلا یه چیزی رو میبینی فکر میکنی تو خواب دیدی اما تو عالم ذر ...

منم خیلی برام اتفاق افتاده

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2714

https://www.aparat.com/v/H3zEM/آیا_انسان_زندگی_فعلی_را_خودش_در_عالم_ذر_انتخاب

این حقیقت شاید بتونه از خواب غفلت بیدارمون کنه ..

نتیجه تحقیقاتم منو ب نظر ایشون رسوند ... که حقیقته محضه

عالم ذر چیه؟؟

یه عالمی هست قبل از آفرینش انسان ک روح انسان هایی ک قراره در آینده به دنیا بیان اونجا هستن

و روح هر انسانی تمام سرنوشتشو کل عمرشو ک قراره بعد از بدنیا اومدن براش اتفاق بیفته تو عالم ذر میبینه و سرنوشتشو قبول میکنه

.
2706