2737
2734
عنوان

من و همسرم کرونا داریم دیگ نمیدونیم چی باید بخوریم

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 36 پست

غذاهای خیلی سنگین و چرب نخورید اذیت نشید

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درمان کرونا با اینا 

اب سیب طبیعی بگیر یه لیوان با یه قاشق غذا خوری عسل قاطی کن بخور 

صبح یه قاشق مربا خوری عسل با هفت تا سیاهدونه بخور

از عطاری گیاه اسطوخودوس و گل ختمی بگیر دم کن بخور

داروی امام کاظم زمستانه بگیر مصرف کن معجزه میکنه 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2731

من خودم از کرونا میترسم خیلی از جاها خوندم که داروی امام کاظم خیلی عالی هست استفاده نکردم دیروز خریدم جدا جدا ترکیباتش رو خوندم توگوگل خوب هست برا بدن خیلی ها نوشتن عالی هست برا کرونا تجربه استفاده کنندگان رو خوندم گرفتم

جدی میگی؟ 

گوشت تو شیشه خیلی مقویه

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2738

یک از فامیل های ما کرونا گرفته بود قرص جوشان ویتامین c بهش داده بودن خیلی خوب بود براش

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
من خودم از کرونا میترسم خیلی از جاها خوندم که داروی امام کاظم خیلی عالی هست استفاده نکردم دیروز خرید ...

من از وقتی کرونا اومده میخورم واقعا معجزه میکنه خداروشکر اصلا نه سرما میخوری نه آنفولانزا میگیری نه کرونا میگیری

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

من دوستم پرستار بخش کرونایی هاست 

میگه بهتره بپلو خورشت و کباب نخورید و به هیچ عنوان لبنیات و شیر کسی که کرونا داره نخوره 

برا ناهار هم هویج رنده کن بعد بهش گوجه بزن و گوشت پخته شده و ابگوشت رو اصافه کن بهش دو پیمونه برنج نیم دونهاضافه کن بزلر نرم نرم بشه خیلی هم خوشمزه هست هم مقوی

میشه دعا کنید منم باردار بشم حس خوب مادر بودن رو تجربه کنم   از قدیم گفتن چاه مکن بحر کسی اول خودت دوم کسی

ماهم دیروز قرنطینه مون تموم شد.

گوشت بره بپز... کنارش برنج دم کرده هم بزار و بخورید.

چندتا پیاز هم بزار روی شعله پخش کن بزار بپزه و کنارش بخورید.

چای زنجبیل و خرما هم زیاد بخورید.

آبمیوه ی تازه... لیمو شیرین... کنار غذا لیمو ترش.

2706