2726
عنوان

اگه کسی واقعا میتونه کمکم کنه

110 بازدید | 11 پست

بچه ها من با شوهرم دوساله عقدیم 

جدیدا اصلاااا تمرکز نداره 

البته اینم بگم کلی کار ریخته سرش چون هم مغازه شو داره افتتاح میکنه هم باید خونمون رو ی سری. تعمیرات داره انجام بده 

وای اصلا حواس نداره 

امروز هم ۸صبح بیدار شد با زنگ تلفن 

میگم ۸قرار داری چرا هشدار نزاشتی میگه یادم نموند 

یکی دگ هم اینکه خیلی خواب های بد زیاد میبینه بنظرتون چیکار کنم ؟؟

پیج دوستمه کلی لباسای خوشگل درجه یک بچه دارن سر بزنید حتما 🌹bebe.cot در زمینه تهیه سیسمونی هم مشاوره رایگان میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوست عزیز

از همسرت حمایت کن، همراهش باش، بهش بگو اگر کاری داری بگو تا من کمکت کنم مثلا کارهای بانکی، خرید و غیره.

ازش مرتب تعریف کن، براش محیط رو آرام کن. 

مرتب بگو که همیشه همراهشی، دوستش داری، اون بهترین مرده، غذاهای مقوی براش درست کن، شربت های آرامش بخش مثل گلاب، بهارنارنج بهش بده، 

کارهایی که بهش آرامش میده براش انجام بده

تا ان شاء الله این مرحله رو رد کنه ... بنده خدا معلومه خیلی دغدغه ی فکری و شغلی داره ...  

تا خدا هست ... زندگی هست 😊
سلام دوست عزیز از همسرت حمایت کن، همراهش باش، بهش بگو اگر کاری داری بگو تا من کمکت کنم مثلا کارهای ...

ممنونم از نظرت 

اره خیلی فکرش مشغوله ی عروسی ساده میخوایم بگیریم ۲۰میلیون هزینه بر میداره البته عروسی نیست فقط شام میدیم 

پدرش فوت شد مادرش رو هم بقیه خواهر برادرا نمیراذن بهش کمک کنه 

همسرمم داره مغازه رو راه میندازه پول نیاز داره وام گرفته دیشب میگم چرا تو فکری میگه فکر قسط هامم

پیج دوستمه کلی لباسای خوشگل درجه یک بچه دارن سر بزنید حتما 🌹bebe.cot در زمینه تهیه سیسمونی هم مشاوره رایگان میدن
ممنونم از نظرت  اره خیلی فکرش مشغوله ی عروسی ساده میخوایم بگیریم ۲۰میلیون هزینه بر میداره البت ...

آخی بنده خدا ... اونم در این اوضاع اقتصادی ... ان شاء الله خدا به کارش و زندگیتون برکت بده ...

ببین هر روز بعد از هر نمازت سر سجاده بشین و 14 بار (حواست باشه بیشتر از 14 بار نشه) بگو {یا جواد الائمه ادرکنی } ...برای رزق و روزی و گشایش کار عالیه...

اگر هم نماز نمیخوانی همینطوری هر روز 14 بار بگو ، اگر همسرت هم بگه که عالیه

مامان دوستم بهم گفت باور میشه بعد از یک ماه یکی از مشکلات مالی که همسرم داشت بعد از دو سال حل شد ... خداشاهده ...

تا خدا هست ... زندگی هست 😊