2737
2734

من فتق کشاله ران دارم ک عمل نکردم و دردش سمت راست شکممه نزدیک کشالع رانمه و دردش نقطه ای هست 

به خاطر کرونا عمل نکردم و اگه بار سنگین بلند نکنم مشکلی ندارم

ولی ی چیز جدید اینکه روز جمعه داشتم نهار میخوردم یهو ی شکم پیچه شدیید گرفتم و رفتم دستشویی دیدم اسهالم

ولی فقط همون ی بار بود و بعدش مشکلی نداشتم تا دوباره یکشنبه موقع خوزدن شام دوباره هموننن شکم پیچه شدید و بعدشم اسهال گرفتم و رفتم دکتز بهم قرص هیوسین داد ک الان دوروز شکمم کار نمیکنه ولی عین وقتی ک بخای شکم پیچه داشته باشی شکمم میپیچه و کمرمم هس عین درد خفیف پریودی  هس و حالت تهوع ام دارم هی میخام بالا بیارم

از چیه ینی؟😭😭😭

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیشتر برای معده ات و روده ات هستش 

انجیر از شب تا صبح خیس کن و بعد بخور 

روغن زیتون خوراکی در تغذیه ات باشه 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
2728

ببین شربت درست کن چطور

یخ وتخم شربطی داخل قروت ساو بمال شکر زعفرون قاطی کن بخور اگه چیزی داخل شکمت هست میشوره ومیبره اما پادردت برو دکتر

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

انگار احساس میکنم باید برم دستشویی احساس دفع دارم ولی اینجوری نیست

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!