2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ریزش داره ریسکه ولی بعیدم نیس بالا بره اگه طولانی مدت پس انداز کنی 100 درصد سود میبری ولی برا چند ماه  ریسکه

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ریزشش طبق پیش بینی شروع شده ولی معلوم نیست تا کی و چه قیمتی ریزش کنه اما اگر برای پس انداز ۲ ساله میگیرین هر لحظه بگیرین ضرر نمیکنین منم منتظرم پولم برسه برم بگیرم

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
2738
جدی داره ارزون میشه😍 یعنی چقدر میشه خدایا شکرت

نمودار میگه حمایت اول رو ۱۱۵۰ و حمایت دوم روی ۱ تومن اما بازم بالا میره و ثابت نمیمونه ولی اینو پیش بینی کردن

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
نمیدونستم اصلا قرار بوده بریزه یعنی زیر ۱ تومن ممکنه برسه؟😍

بعید میدونم برسه ولی ما امیدواریم‌. تا جایی که نمودارها میگن حمایت تا روی ۱ تومنه اما کمتر فکر نمیکنم

من یه مقدار طلای شکسته دارم نمیدونم بفروشم یا نه؟؟بد اومد‌پایین بخرم

نه نفروشین الان وقت فروش نیست بهتره خرید بشه این تایم

2706