2733
2734

من خودم کارشناس ارشد بیمه هستم بچه ها

ولی علاقه ای به کارم ندارم ، میخوام حقوق بخونم ، وکالت شرکت کنم

اوضاع وکلا چطوره؟ کسی خبر داره؟

زیاده 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تا ببینی چقد پرونده بدن دستش 

مثلا برا هر جلسه دادگاه ۲تومن میگیرن اگه درست خاطرم باشه

کلی هزینه نمیدونم چی چی هم براورد میکنن میزارن روش 

مثلا من یه پرونده ی زمین دارم ارزش زمین رو حساب کرد ۱۰ درصدش رو ازم گرفت ۲۰ میلیون شد ۱۰ میلیونش رو جلو گرفت ۱۰ تای دیگه وقتی پرونده برنده بشه 

تازه هر هزینه ای پرونده داره جدا حساب میشه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738

ما یکی از اقواممون وکیله. پول پارو می کنه

اول اصلا وضع مالیشون خوب نبود خیلی خیلی بد بود . ده ساله وکیل شده همش خارج 

خونه فوق لاکچری. ماشین آخرین سیستم. لباس فقط برند. طلا جواهر و ....

حالا من حقوق میخونم،اما علاقه‌ای به وکالت ندارم😂

حقوق رو به طور کلی دوست دارما،اما وکالت رو نه

احتمالا آزمون سردفتری بزنم یا اگر بشه کارمند قوه قضائیه بشم عالی میشه

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
واقعا؟؟؟؟؟

عزیزم باید بلد باشی چجور کار کنی و چطوری پول پارو کنی

الکی که نیست 

خیلی سخته

من وکیل میشناسم مگس میپرونه کلا

وکیل میشناسم وقتِ سر خاروندن نداره 

بستگی به کار و توانایی داره

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2706