2737
2734
عنوان

وای دیوونه شدم نمیدونم کدوم شیر خشک بهتره بدم دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 63 پست
نباید شیر جایگزین غذا بشه ها. باعث دفع آهن هم میشه‌.نمی دونم والا. از دکترش سوال کن. هر جور صلاحه

آره عزیزم میدونم   روز کلا غذا میدم هر سه ساعت میدم بهش  فقط ظهر که بخوابه   غذاهشم خورده باشه میدم بهش با شب تا صب  دوبار 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
من که کلا به پسرم هیچی نساخت هنوزم دو سال و نیمشه در روز یه بار براش شیر درست میکنم اونم ببلاک 1 اصل ...

خب اگه قد وزنش خوبه  خدا روشکر     از یکسالگی  باید اول غذاوداد  شیر هم فقط بخاطر  کلسیم باید بخورن  وگرنه   با غذا وزن میگرین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش  ولی دوسالش شده دیگه شیرخشک‌نده غذا بخوره بهتر وزن میگیره

آره عزیزم میدونم منم غذا میدم بهش هر سه ساعت    شیر خشک هم بخاطر ویتامین میخوام بدم     کلسیم و چیزای دیگش    وگرنه میدونم با غذا وزن میگیرن     ,دختر من  شیر نمیخوره تو بیداری   فقط تو خواب 

2731
من که کلا به پسرم هیچی نساخت هنوزم دو سال و نیمشه در روز یه بار براش شیر درست میکنم اونم ببلاک 1 اصل ...

دوسالگی وزن پسرتون چند بود

خب اگه قد وزنش خوبه  خدا روشکر     از یکسالگی  باید اول غذاوداد  شیر هم فقط ...

اره اما دکتر گفت روزی سه واحد باید لبنیات مصرف کنه حالا دوغ ماست پنیر شیر بستنی گفت هر کدوم میشه باشه اما پسر بیچاره من به پروتئین گاوی حساسیت داره

آره عزیزم میدونم منم غذا میدم بهش هر سه ساعت    شیر خشک هم بخاطر ویتامین میخوام بدم   ...

دو سالگی رو باید برد بهداشت وزن بگیرن بچه رو؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738
اره اما دکتر گفت روزی سه واحد باید لبنیات مصرف کنه حالا دوغ ماست پنیر شیر بستنی گفت هر کدوم میشه باش ...

آخی عزیزم  خب همون شیر خشکم خوبه دیگه بهش میدین 

آره عزیزم   دختر من ۱۹آبان دوسالش میشه

خدا حفظش کنه،پسر منم ۱۸ بهمن،کاش زود دو سالش بشه نگرانی هام تموم بشه،چون شنیدم تو دو سالگی قدرت زبانشان بهتر میشه،آخه فقط ده پونزده تا کلمه میگه اونم همش غلط تلفظ می‌کنه مثلا به شیر میگه شیکا،به پا میگه ما،به قارقار کردن میگه گار گار

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
خدا حفظش کنه،پسر منم ۱۸ بهمن،کاش زود دو سالش بشه نگرانی هام تموم بشه،چون شنیدم تو دو سالگی قدرت زبان ...

سلامت باشی عزیزم,اشکال نداره که  همین که داره کلمه میگه خودش خیلی خوبه دیگه   داره سعی میکنه  بعد   پسرا هم دیرتر از دختر زبون باز میکننش

2706