2091
2106

دخترم داره دوسالش میشه میخوام شیر خشک دوسالگی به بالا بدم   خودش ببیلاک میخورده الان نمیدونم   ببجونیور   خوبه یا آپتاکید  کدوم بهتره و بیشترر وزن میده

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
سوپرامیل از همه شیرخشک ها چرب تره و بهتر وزن میده

فکر نکنم  گیر بیاد اینجا   برا دوسالگی به بالا هم داره

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
دکتر به من گفت شیرخشکهای بالای دوسال خرج الکیه اونقدرها ک تبلیغاتشون میکنن مقوی نیستن و شیر معمولی ب ...

چند سالشه بچتون   وزنش دوسالگی چند بود

دیگه شیر خشک که نباید بدی.من تا ۱۸ ماهگی دادم.بعدش پاستوریزه دادم.شیر محلی هم نخورد

آخه شیر خشک مقوی تر هست     میخوام روزی دو سه بار بدم بهش 

2050

من که کلا به پسرم هیچی نساخت هنوزم دو سال و نیمشه در روز یه بار براش شیر درست میکنم اونم ببلاک 1 اصلا دو و سه بهش نساخت دکترش گفت فرقی نداره وقتی قد و وزن خوبه یعنی همین بهش میسازه

۲ سال که شیر خشک نمیخواد غذا بده  شیر معمولی بده وابستگی به شیر خشک از غذا دورش میکنه

غذا خوب میخوره  کلا دخترم شیر تو خواب میخوره   ظهر که میخوابه غذاشو که بخوره دوساعت بعدش بهش میدم  شب تا صب هم دوبار میدم  

2104
نباید شیر جایگزین غذا بشه ها. باعث دفع آهن هم میشه‌.نمی دونم والا. از دکترش سوال کن. هر جور صلاحه

آره عزیزم میدونم   روز کلا غذا میدم هر سه ساعت میدم بهش  فقط ظهر که بخوابه   غذاهشم خورده باشه میدم بهش با شب تا صب  دوبار 

من که کلا به پسرم هیچی نساخت هنوزم دو سال و نیمشه در روز یه بار براش شیر درست میکنم اونم ببلاک 1 اصل ...

خب اگه قد وزنش خوبه  خدا روشکر     از یکسالگی  باید اول غذاوداد  شیر هم فقط بخاطر  کلسیم باید بخورن  وگرنه   با غذا وزن میگرین

خواهش  ولی دوسالش شده دیگه شیرخشک‌نده غذا بخوره بهتر وزن میگیره

آره عزیزم میدونم منم غذا میدم بهش هر سه ساعت    شیر خشک هم بخاطر ویتامین میخوام بدم     کلسیم و چیزای دیگش    وگرنه میدونم با غذا وزن میگیرن     ,دختر من  شیر نمیخوره تو بیداری   فقط تو خواب 

من که کلا به پسرم هیچی نساخت هنوزم دو سال و نیمشه در روز یه بار براش شیر درست میکنم اونم ببلاک 1 اصل ...

دوسالگی وزن پسرتون چند بود

2051