2733
2734
عنوان

نحوه خرید خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 24 پست

[QUOTE=160620814]چقدر طول کشید چک رو بهش بدید؟ یک ماه؟[/QUO

یکیش یک ماهه بود

یکی هم هروقت خونه رو تحویل دادیم 

مازودتر از موعد تخلیه کردیم اوناهم زودتر پول دادن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان شرایط خاصه همه نقد میخوان

نه عزیزم ، اینجوریام نیست . الان کی بیشتر از یک میلیارد پول نقد داره . بالاخره باید پولاشو تبدیل کنه که این زمان می‌بره .

ما خودمون که خونه رو عوض کردیم ، حدود یک ماه طول کشید که پول کامل دادیم به طرف ، همینطور اون شخصی که خونه مارو خرید ، یک ماه طول کشید پول مارو داد . 

همه با هم کنار میان . 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2728
چقدر طول کشید چک رو بهش بدید؟ یک ماه؟

چند روز قبل رفتیم بیعانه دادیم 

گفتیم طلا داریم بفروشیم گفت خب مثلا 2 روز دیگه کل پول رو آماده کنین بنگاه باشین.  

2 روز بعد چک بین بانکی گرفتیم و همون روز سند زدیم

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 
توی پرنده خود املاکی ها مثل گرگ نشستن میخرن رو هوا. ترکیه ای سازه. خرید و فروشش خوبه واسه املاکی ها

آخه الان اوضاع یکم نابسامان شده . قیمتا داره یکم می‌ریزه ، خدای نکرده ممکنه یکم به مشکل بخورید 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩

مام دیشب رفتیم خونه دیدیم خیلی خوب بود ولی پدر شوهرم میگه واسه 5 متر میخواین جابجا بشین😶خب اون خونه موقعیتش خیلی خوب بود جای پیشرفت داره و اینکه خلوت بود ما واقعا اومدیم جای شلوغ و پر رفت و امد خونه گرفتیم خیلی خونش خوبه جاش خوبه ولی همسایه بد داریم و رفت و امد زیاده مغازه زیاده سرکوچه من اونجوری دوست ندارم

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

تنها چیزی که من میتونم بهتون تذکر بدم این هست که حق فسخ معامله رو کنسل کنید، یعنی وقتی قولنامه می نویسید بدون حق فسخ باشه که خدای نکرده بعد از اون مدتی که خونه اتون فروش رفت و قصد انتقال سند داشتید فروشنده نتونه دبه کنه.

ما این مورد رو داشتیم که چون ظرف چند هفته ملک گرون شده بود حتی به دادگاه شکایت کرد، ولی چون حق فسخ رو باطل کرده بودیم نتونست کاری از پیش ببره، برای ما هم که خونه و طلا و همه چیزمون رو فروخته بودیم برای خونه جدید خیلی شرایط بدی میشد اگر معامله بهم میخورد.

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2738
ولی خونه ای که خریده  بودیم حتی یک روز هم صبر نمیکرد خیلی نانجیب بود برا پاس کردن چکها به مشکل ...

خب اونم تا تاریخ چک ها صبر کرده بود دیگه،بدبخت فحش میخوره که نا نجیب بوده خخخخ

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن