2703
2553
عنوان

طلا برای عقد

252 بازدید | 18 پست

سلام دوستان

برای عقد ست کامل طلا بخرم یا نیم ست ؟

معمولا کدوموشو میخرن؟کدومش عرفه؟

تعداد رای : 23
نظرسنجی
سرویس کامل
19
82%
نیم ست
4
17%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

معمولا اونی را میخرن ک جیب شون اجازه میده ما توان مون ی نخ نیم ست بود اونو خریدیم

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

توچیکارباعرف داری کی واقعا بدش ازست کامل میاد ونیم ست روبه ست کامل ترجیح میده ؟ 

اما اگه واقعا طرفت نداره تومضیغه قرارش نده گناه داره

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن

ما سرویس کامل رو برای عروسی میخریم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2714

ما نیم ست میخریم اما من از یه مدل الگو خوشم اومد چهارتا ازش برداشتم

سرویس کامل واسه عروسیه

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
درد منم مثل این امضای توعه.دعاهام بی جوابن اما بازم من برای تو دعا میکنم شاید اینجوری خدا تورو مادر ...

عزیزم فقط ما میتونیم همدیگه رو درک کنیم . ناباروری بدترین اتفاق برای هر زوجی هست . بعد از یه مدت بدترین اتفاق برای پدرمادرامون وقتی متوجه میشن دیگه آدمای سابق نمیشن همش میگن بچم نسلی نداره .. خیلی بده . امضای من حال خودم و همه زنهایی هست که انتظار مادر شدن دارن . منم دعاهام جواب نمیگیره گاهی خسته میشم از این همه دعا و التماس وقتی دیده نمیشم .. صلاح ما شاید نداشتن بچه و آه کشیدنای تو خیابونه وقتی مادری با بچه اش میره و باهم شاد هستن 😢💔 الهی هر کسی فرزندی داره لذت زندگیشو ببره و خداوند فرزندشو براش حفظ کنه و سلامت باشن ❤

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
درد منم مثل این امضای توعه.دعاهام بی جوابن اما بازم من برای تو دعا میکنم شاید اینجوری خدا تورو مادر ...

چقد درد هممون مشترکه  کلا انگار بیشتر عضوای نی نی سایت یه درد مشترک داریم  

میشه برا مادر شدنم صلوات بفرستی بانو  ؟نگاه خدا سایه بون زندگیت  
عزیزم فقط ما میتونیم همدیگه رو درک کنیم . ناباروری بدترین اتفاق برای هر زوجی هست . بعد از یه مدت بدت ...

ان شاءالله  که هر چه زودتر باردار میشین. توکل بر خدا کنین. از رحمت خدا ناامیدنشین. خدایا به هرکی اولاد میخواد نصیبش کن. آمین

2706