2726
من سر بچه دومم از شروع درد ها تا زایمان ۱ ساعت و نیم فقط طول کشید و خیلی سریع نزدیک هم شدن ولی بچه ا ...

اگ دردام قطع نشه فک کنم تا فردا یا پس فردا زایمان کنم

از زایمان نمیترسیدم اما دیشب ک درد ها رو حس میکردم یه ترسی بدی افتاده بود ب جونم😂

خداکنه زایمانم راحت باشه

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یه دفعه کیسه آبم پاره شد و دردهای اصلی اومد سراغم قبلش اصلا درد نداشتم

بنظرم خوب بوده 

من از وقتی این درد های خفیف اومده بشدت از درد اصلی میترسم یه ترس بدی افتاده بجونم😂

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2728
تنم میلرزه چرا زایمان بدون درد نداشتیم ماها😭

من بچه اولم اپیدورال بود و تا اخر هیچی درد نکشیدم ولی موقع زور زدن اپیدورال رو قطعکرد یه ربع ساعتی درد شدید کشیدم

ولی دومی اصلا تا رسیدم بیمارستان نیم ساعت بعدش بچه اومد گاز گرفتم اخراش قبل تخت زایمان 

ولی دقت کردی ادم انگار بعدش دچار یه فراموشی مه الود میشه باورش نمیشه این درد ها و اتفاقات 

انگار خواب بوده 

سخت بود ولی من سر دومی یه کم اعتماد به نفس داشتم و دستپاچه نبودم تونستم درست همکاری کنم بخیه نخوردم سر اولی دلم میخواست از روی تخت پاشم برم پاهامم صربدری کنم اصلا بچه بمونه همونجا

بنظرم خوب بوده  من از وقتی این درد های خفیف اومده بشدت از درد اصلی میترسم یه ترس بدی افتاده بج ...

ببین فقط از تجربم بهت میگم نفس درست بکش خیلیییی کمک میکنه بهت هر چی بترسی و نفس نفس الکی بزنی و جیغ فقط خسته میشی و دردت بدتر 

حتما حتما بگو ماساژت بده همراهت کمرت رو

ارامش ارامش میتونی با ذهنت دردت رو کنترل کنی قبول کن دردا رو و مبارزه نکن باهاش 

حتما همکاری کن با دکتر تا بخیه نخوری 

نترس اصلا 

من بچه اولم اپیدورال بود و تا اخر هیچی درد نکشیدم ولی موقع زور زدن اپیدورال رو قطعکرد یه ربع ساعتی د ...

درکت میکنم به من بدبخت هیچی نزدن دوروز بیمارستان بودم شب تا 3 خواب بعد تاروز بعدش جیق تا ساعت 11گلوم پاره شد همه کسایی که زایمان کردن میکفتن به دکترا که برامن دعا میکردن بچم زود بیاد دکتر اومدبهم گفت تا یک هفته سوپ میخوردم گلوم باز شه

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
ببین فقط از تجربم بهت میگم نفس درست بکش خیلیییی کمک میکنه بهت هر چی بترسی و نفس نفس الکی بزنی و جیغ ...

ممنون از راهنماییت عزیزم😘

گلم برا منم دعا کن. احتمالا امروز فردا زایمان میکنی عزیزم. 

حتما عزیزم😘

درکت میکنم به من بدبخت هیچی نزدن دوروز بیمارستان بودم شب تا 3 خواب بعد تاروز بعدش جیق تا ساعت 11گلوم ...

مامان منم واسه آبجی کوچیکم همینجوری شد اون بعد زایمان جفتش برگشت بالا دکترش فقط گریه و دعا میکرده ک مامانم  سالم بمونه

مامانم میگفت وقتی جفت اومد دکترم همونجا نشست کف زمین

بچه خودشو بسمت پایین میکشه و کمردردی که به شکم و گاهی به ران میزنه....درد متوقف میشه و دوباره شروع میشه که بش میگن انقباض

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
دقیقا درد های منم همینجوریه کمرم مث درد پری درد میکنه یهو یه دردی مثل نفخ شدید میپیچه تو دلم اما هر ...

خب بسلامتی وقتشه 

زایمان طبیعی هستی؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
ای وای گاز هم نگرفتی؟ چی کشیدی خواهر تو

هیچی ندادن فقط یک کپسول قرمز گزاشتن داخل بدنم اون قسمت.

انقدر حالم خراب بود تنهایی رفتم حمام اومدن دعوام کردن  بعد سردم شده بود تا دوساعت توهوای گرم شوفاژ روزدن درم بسته بودن خانم دکتره میگفن چقدر جیق میزنی اون موقع 20 سالم بود وبدنم هم ریزه همه میگفتن این طبعی نمیاره مسخره میکردن.مادر شوهر باورش نمیشد طبعی انجام دادم.تومیگی گاز اصلانمیدونم چی هست 😢😢😢بعصی وقتا حسودیم میشه به اونا که راحت بچه میارن بدون درد

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2706