2726
عنوان

رنگ مو بدون آمونیاک

17140 بازدید | 5 پست

سلام بچه ها

من 2 ماهه موهامو کراتین کردم.. آرایشگرم گفت فقط رنگ موی بدون آمونیاک بزن.. حالا ریشه هام درومده و میخوام رنگ قهوه ای بزنم... رنگ بدون آمونیاک چه برندی بزنم؟؟ که هم خوب باشه هم خیلی گرون نباشه.. و اینکه اکسیدان هم باید بدون آمونیاک باشه؟! اصلا داریم چنین چیزی؟ 

آره داریم 😌❤

برند pallete خیلی خوبه تو بدون آمونیاک ها 😌

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اکسیدان چی؟ اونم بدون آمونیاک داره؟ 

اکسیدان رو نمیدونم فقط رنگ رو میدونم ولی همچنان میتونی تو دیجی کالا بزنی میاره برات 😌❤

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2728