2726
وقتی بری بیای قشنگ پاهاتو دراز میکنی میگی اخیییش تموم شداااا الان یه چاییی میچسبه 😋

نع

بعدش چهارصد تا کار دیگه هم دارممممم...😖

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صبحانه سرکار ناهار بیرون رفتن برا خرید دوباره کار شام  و.... لالا

خب این وسط مسطا یع اهنگی که دوس داری وبزا گوش کن و یه خوراکی خوشمزه بخور 😋 یااام واسه خودت یه چیزی که دوس داری بخر 

چرا؟میخوای بری هاگوارتز؟

نه 😁

می خوام برم دکتر نوبت دارم... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2728
راجع به حقوقم توضیح نمیدم به کسی

وااا.. بنده خدا یه سوال پرسید!!

نمیشناسدتم ک بخواد ازت بگیره!!

من میگم .. من از سن کم کار کردم و پس انداز کردم و الان خداروشکر محتاج هیشکی بجز خدا نیستم.. خدایا میلیاردها بار شکرت 😊🤩🤩

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
راجع به حقوقم توضیح نمیدم به کسی

نه اینکه فضولی باشه ها میخاستم ببینم اینهمه سختی میکشی میری سرکار حقوقتو صرف خودت میکنی یا نه اخه من خودم کار کنم پولامو واسه خودم د هدفم خرج نکنم کلا ناامید میشم 

خب این وسط مسطا یع اهنگی که دوس داری وبزا گوش کن و یه خوراکی خوشمزه بخور 😋 یااام واسه خودت یه چیزی ...

دقیقا تایم ظهرم برا خودمه خرید و کارایی ک دوسدارم😊

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
وااا.. بنده خدا یه سوال پرسید!! نمیشناسدتم ک بخواد ازت بگیره!! من میگم .. من از سن کم کار کردم ...

خب منم دلم نمیخواد به اینجور سوالا جواب بدم، بحث شناخت نیست. این سوال دقیقا مثل سوال چرا ازدواج نمیکنیه

به خود فرد مربوطه و باید یاد بگیریم نپرسیم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

پس از مدتهاااااااااااااااااا برم ارایشگاه و ب جنسیت واقعی خودم برگردم بسه هرچی ب عنوان مردخانواده ازم استفاده شد

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
نه اینکه فضولی باشه ها میخاستم ببینم اینهمه سختی میکشی میری سرکار حقوقتو صرف خودت میکنی یا نه اخه من ...

خودم اولویتم ولی اگه تو زندگیم خرجش کنم ناراحت نمیشم. خودم یا رفاه زندگیم زیاد فرقی نداره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
پس از مدتهاااااااااااااااااا برم ارایشگاه و ب جنسیت واقعی خودم برگردم بسه هرچی ب عنوان مردخانواده از ...

هوراااااا افرین به تو 😍😍😍😍 خوجیله بلاا موهاتم بباف 😍لاک و رژم بزن 😋

میخوام دوباره تاساعت۹

۹ونیم بخوابم

الانم ماش گذاشتم بپزه بعدکه پاشدم برنجش وبپزم 

گردگیری

جاروبرقی

لباس شستم جمع کنم

ورزش کنم 

برم حمام

😍😍درتاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگی افتاد😍😍دعاکنیدتواین تاریخ دوتاحاجت 
2706