2733
2734
عنوان

ب نطرتون به مادرشوهرم بگم..؟ برداشتش چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 41 پست

نه همین که اگاهیت نسبت به اخلاق شوهرت بیشترشده ویادگرفتی چطوررفتاربهتری داشته باشی و سیاستت بهترشده کافیه 

نیازی نیست دیگه بری به مادرشوهرت چیزی بگی 

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن

البته همیشه یادت باشه مادر شوهرت خط قرمز شوهرته،شاید ظاهرا جلوی خودت ازت طرفداری کنه،ولی علاقه ای که به مادرش داره جای خودشه،سعی کن همیشه هوای دو طرف وداشته باشی،زندگی انقدر کوتاه وبی ارزش شده که جایی برای گله وغصه خوردن نمی مونه

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیر ، چیزی لازم نیست به ایشون بگید، اون فرد برداشت خودش رو داره و این حرف شما هم میتونه منجر به بردا ...

دقیقا خواهر شوهر منم هر روز بهم یه تیکه میانداخت تا این که چند وقت پیش گفت غذا رو ببر نبری میخدایم بریزیم جلو مرغا کلی بهم بر خورد شوهرم زنگ زد مادرش گفت تا نیاد از زن من معذرت خواهی کنه جایی که اون هست من نمیام 

2728
دقیقا خواهر شوهر منم هر روز بهم یه تیکه میانداخت تا این که چند وقت پیش گفت غذا رو ببر نبری میخدایم ب ...

اینجوری خواهر شوهرت بیشتر احساس قدرت میکنه ک توانایی آزار دادنت رو داده .. خودت سریع جوابش رو بده

🥰
2738

نه اصلا نگو

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤

حالا واقعا بهترین روش چیه؟ اگه به همسرت بگی یا اصلا میترسه به خونوادش حرفی بزنه و ماست مالی میکنه، اگه بره به خونوادش بگه بازم یه جوری خجالت اوره، اگه خودت جوابشونو بدی میگن چه عروسی بی ادبی