2733
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید دیشب تا الان داررررم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3741 بازدید | 187 پست
خیلی خیلی خوشحالم که خودتم به این مسئله واقفی و اینطور که میگی همسرت به اون دختر گفته ترس از دست داد ...

میدونی چطوریه

وهرم فوووووق العاده ادم گرمیه

حس میکنم از روی تنوع طلبیشه

درسته اول رابطست ولی پیش بره به جاهای باریکم کشیده میشه

نه همسر ایشون هم به همون شدت پسته اما ما از مرد جماعت انتظار شعور و معرفت نداریم راستش فقط در عجبم ...

چرا از مرد انتظار شعور و معرفت ندارید؟😐

اگه انقد پست میدونید مردُ که کلا باید قید ازدواج بزنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وااااا این اشتباه ترین راه حله،درسته کارشوهره خیلی بد بوده اما شاید از خطاش پشیمون شه و زنشو بیشتر ا ...

عزیزدلم گفتم اگه میخای سریع جداشی اینکارو کن 

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜
2728
چرا از مرد انتظار شعور و معرفت ندارید؟😐 اگه انقد پست میدونید مردُ که کلا باید قید ازدواج بزنید

شک داری یعنی؟

بنظرت از هر ۱۰ مرد چندتاش خیانت نمیکنه؟

سادهههه هرکی نمیفهمه چون شوهرش زرنکه

وگرنه همه شناگر ماهری هستن

QUOTE=160619519]بترسونش تهدیدش کن من فاز اینایی که میگن به رو خودت نیارو نمیفهمم  همین الان بهش بگو همه چیو فهم ...[/QUOTE]

دقیقا منم نمیفهمم با چ منطقی میگن به روی خودت نیار

فقط مشاوره ی پوچ میدن

اصلا مگه میشه ادم به روی خودش نیاره؟

بعدش هم اگ ب رو نیاری طرف فکر میکنه خوب اینکه نفهمیده ادامه بدم

باید جدی برخورد کرد خیلی محکم و شدید و تهدیدش کنه ک طلاق میگیرم

چرا از مرد انتظار شعور و معرفت ندارید؟😐 اگه انقد پست میدونید مردُ که کلا باید قید ازدواج بزنید

من حالم بدشد بااین تاپیک

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
مشکلم اینه میخواد بگه از کجا فهمیدی بعد بگم گوشیت چک کردم میشناسمش ایقدر پر رو هست که تازه منو مت ...

خبببب پس کاری که گفتم بکن به روش نیار که فهمیدی همون فیلو بازی کنی که گفتمت خیلی بهتره،بعد اگه دیدی ادامه داد زنگ بزن به دختره و بگو همه چیو میدونه و تهدیدش کن،بعدشم هیچی به شوهرت نگو دختره خودش بهش میگه،ظاهرا شوهرت دوست داره و اگه شعور داشته باشه خودش از خجالت اب میشه

میشه برا مادر شدنم صلوات بفرستی بانو  ؟نگاه خدا سایه بون زندگیت  
2738
میدونی چطوریه وهرم فوووووق العاده ادم گرمیه حس میکنم از روی تنوع طلبیشه درسته اول رابطست ولی پیش ...

خدا لعنتش کنه

گرم باشه دلیل نمیشه ی هرزه رو بپرسته

میتونه۲۴ساعته ازخودت بخواد

خدا لعنت کنه زن و مرد فاسد رو

همیشه فکر میکردم خیانت واسه بقبه است بچه ها من خیلی ناز داره تن صدام عااااالم و ادم میگن ولی سوهر ...

این حرفا رو میزنه که راه رختخوابو باز کنه

غلط زیادی

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
همیشه فکر میکردم خیانت واسه بقبه است بچه ها من خیلی ناز داره تن صدام عااااالم و ادم میگن ولی سوهر ...

عزیزم پست منو نخوندید ازدواج دومتون هست؟

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
میدونی چطوریه وهرم فوووووق العاده ادم گرمیه حس میکنم از روی تنوع طلبیشه درسته اول رابطست ولی پیش ...

خب میتونه اصلی ترین دلیلش همین باشه و گاها ممکنه پیش خودش بگه اگه از زنم درخواست کنم یکم تغییر توی رابطمون ایجاد کنیم یه تنوع بهش بدیم مخالفت کنه

خدا رحم کرده که هنوز اول جریانه و میتونی همه چیزو راست و ریس کنی

بنظرم بعد از این قضیه اگه دخترتون کنار خودتون میخوابه اتاقشو کامل جدا کن و شیوه های جدیدو توی رابطه امتحان کن مخصوصا بشدتتتتتتتت مقدمه رابطه برای مرد مهمه و تاثیر بسزایی روش داره 

از نحوه لباس پوشیدنت تا رفتارایی که میتونه جذبش کنه همه و همه

رو یاد بگیر با مطالعه گلم💋❤️

2706