2726
عنوان

لطفا کمکم کنید دیشب تا الان داررررم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3740 بازدید | 187 پست
از طریق گوشیش گوشیشو چک کردم مشخصه ابتدای اشنایشون هست

سریع دمشوبچین. ازش تعهدمحضری هم بگیربابت حضانت ونفقه بچه وبگویه چیزی مثل خونه ماشین اینابنامت کنه. حق طلاق هم اگه بتونی بگیری دیگه نورعلی نوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودمم تو فکر بودم زنگ بزنم صدای مشاور ولی الان زوده نمیتونم منتظرم حداقل وسط روز بشه بعد

ن ساعت 8 بزنی ج میدن

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
شماره دختره برداشتم اسکرین شاتم گرفتم ولی توروخدادکمکم کنید همیشه فکر میکردم شوهرم عاشقمه همیشه ...

تو زیاد محلش نده نک در اون حد بی محلی کنی ن بعد جوری رفتار کن ک مثلا میدونی پای یکی در میونه مثلا اگ غذا درست کردی نگو بیا ناهار بخور بهش بگو اگ پیام بازیات تموم شد بیا غذا بخور بنظرم همینجوری بهش بفهمونی ک میفهمی بهتره تا اینک روک بهش بگی اینجوری اگ رک بگی هرچی قسم میخوره و حاشا میکنه اونجوری میبینه تو هیچی نمیگی ولی ناراحتی و... خودش اخر مجبور میش اعتراف کنه یا عذر خواهی فقط صبر کن

2728

عزیزم چون خیانت کرده دلیل نمیشه که عاشقت نباشه این قضیه میتونه از تنوع طلبی مردونه سرچشمه بگیره کاملا درک میکنم که خیلی خیلی هضمش برات سخته اما نذار زندگیت از هم بپاشه امروز با مرکز مشاوره خانه امن یا صدای مشاور تماس بگیر تا راهنماییت کنن

سر فرصتم با اون دختر هرزه بی همه چیز تماس بگیر بشورتش حسااابی و پهنش کن روی بند

ابتدای اشنای هست به شمام داره محبت میکنه پس یعنی هنوز عذاب وجدان داره و به هردلیلی  کرده مهم نی ...

خوب چیکار کنم؟

مشخصه خیلی میترسه

چون مدام میگفت نمیخوام همسرم بفهمه

منم دارم احساس‌ میکنم شوهرم داره خیانت میکنه همین یه ساعت پیشم تاپیک زدم دربارش من صدرصد مطمئن شم میمونم تو زندگیش ن ب عنوان زنش ب عنوان یه غریبه تا جاییم ک بتونم ب خودم میرسم شده برم همه جامو عمل کنم میکنم ولی ب این سگ اهمیت نمیدم لیاقتشون همون زناس 

عزیزم اگه اول دوستی هستن و به جای باریک نکشیده به روش نیار که متوجه شده چون اینجوری فقط قبح کار براش از بین میره و روش بازتر میشه،بیا اینجوری براش تعریف کن که دوستت این مشکل براش پیش اومده و نمیدونه چیکار کنه و از تو راه حل خواسته،بین حرفاتم بگو اگه من بگوطفلک گناه داره چون خانوما وقتی همچین چیزی براشون پیش میاد واااااقعا داغون میشن،بگو خیییییلی سخته بنظرت بهش بگم چیکار کنه،

میشه برا مادر شدنم صلوات بفرستی بانو  ؟نگاه خدا سایه بون زندگیت  

شبیه سریال « دنیای متأهلی » ، 

هر کس خودش باید بفهمه که خیانت از هر نوعش تبعات سنگین داره ، تا نفهمه نمیشه کاری کرد.

اگر هیچ خانومی نبود که اهل روابط نامتعارف باشه اونوقت آقایی هم نمیتونست خیانت کنه چون باید خانومی باشه که یه آقا باهاش ارتباط بگیره.

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 

خدا کمکت کنه

بعدش لایکم کنین

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....

نمی دونم چی بگم بهت واقعا شرایط سختیه خدا هردوتاشونو لعنت کنه فقط مخصوصا کسی که متاهل و متعهده و وارد این بازی میشه یه کاری بکن زنگ بزن همون صدای مشاور بهترین گزینه آفرین به صبرت من بودم کولاک بود 

اصلا نمیدونم چیکار کنم فقط فعلا دیشب تا الان خون داره خونم رو میخوره

حق داری حق داری ولی سعی کن یکم ذکر بگی آرام بشی که بتونی با تمرکز عمل کنی 

نذر کن انشاا... حل میشه. دعا کن خدا گره ی اصلی رو باز کنه که دیگه هیچ وقت تکرار هم نشه. 

2706