2733
2734
نمیدونید این تحلیل گره گفته تا چقدر ریزش داره??

دوست فروخت ۱۳۸۰

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه اینجوری بریم بفروشیم خب

منم از مردم شنیدم از جای معتبر نشنیدم ولی باز میره بالا اینا ترفندشون یه مدت میارن پایین مردم بفروشن باز میبرن بالا دلار نبود مگه از ۱۸ رسید به ۱۲ بعد یهو رسید به ۳۳

برای حاجتم لطفا به صلوات بفرستید
منم دقیقا همین قیمت خریدم. بعد با اعتماد بنفس به شوهرم گفتم من برای زیبایی و دراز مدت خریدم. 😏

خب عزیزم واقعاهم همینطوره درازمدت عالیه مطمئن باش شمانسبت به یه ماه دیگه سودکردی الانونبین 

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
2728
نمیدونید این تحلیل گره گفته تا چقدر ریزش داره??

تو کانال بورس باشرافت میگه تو 1150یه حمایت داره بعدش تا یک میره و اغلب تحلیلاش برای طلا درسته یعنی تا یک میره

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2738
خیلیها بین 1200 و یه تومن

من یکو چارصدو پنجاه بود حساب کردم ده گرم دارم بفروشم بعد بخرم تو یک دیدم تفاوتش میشه دو سه تومن درکلش که اونم با اجرت و مالیاتو این چرندیاتیکه طلا فروشا میبندن به طلاسربسرمیره تازه ریسکشم باید درنظر بگیری پس نشستم سرجام😅

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

وقتی طلا گرون می شه 

همممه حمله می کنن بخرن 

وقتی می یاد پایین حمله می کنن بفروشن 

اصلا مخ اقتصادی یه عده رو نمی دونم چه جوری تحلیل کنم 

!!!!! 

کسی که دنبال سرمایه است 

الان باید بخره 

نه وقتی که می شه گرمی ۱۵۰۰ 

2706