2726
عنوان

احساس میکنم شوهرم داره خیانت میکنه ب من 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1287 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راست میگی موافقم .. مقصر دخترا و زنای مان اگه پوششون درست باشه اگه اجازه ندن ازشون سو استفاده بشه &n ...

من یه زنم اما تیپ بعضی ازهمجنسام میبینم خجالتم میشه وبعضیاشونم میبینی یه لباس تنگ چسبون پوشیدن تمام بدنشون مشخصه بخدا حتی یه رگشونم تکون بخوره میبینی  بعنوان یه زن تحریک میشی چه برسه به مردا 

2728
نمیشه رو گوشی خودم نصبش کنم وقتی پیامکش اومد رو گوشی شوهرم واردش کنم؟

چرا عزیزم میشه 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
بی برو برگرد طلاق میگیرم اگه تاپیکای قبلمو بخونی متوجه میشی چقد بااین شوهرم درگیرم من.. میخام چیکارش ...

بی توجهی و این رفتاراش نشونه خیانته غیر محسوس چکش کن بهش بگو من خیلی ب تو اعتماد دارم ایتا

تا وقتی خانما فکر میکنن پوشش زنا باعث شده مردا خیانت کنن هیچ چیز درست نمیشه. دوست عزیز تو خارج از کشور هم سالن های فحشا هست پس کسی که بهش خیانت میشه باید بگه آره تقصیر اون زنهای روسپی هست که جلو شوهرم بیکینی پوشیدن و شوهرم از راه بدر شد؟؟؟ این حرفا چیه ؟ دیگه دوره این چیزا گذشته. فضای مجازی و هزار کوفت و زهرمار دیگه باعث خیانت نمیشه . مزدا ذاتن تنوع طلب هستند . نه که همشون هر ز ه باشن نه اما ذاتشون اینجوریه و مشکل از اوناست نه پوشش ما 😑 مردی که عاشق همسرش باشه و تعهد داشته باشه به خانواده زن جلوش لخت هم بشه فایده ای نداره . پس اینقدر سریع نیاید هم جنس خودتون رو بکوبید. هم زن ها خراب شدن هم مردا ‌ . قدیم این چیزا کم تر بود چون فضای مجازی نبود که صداش در بیاد وگرنه قدیم هم همین قدر کثافت کاری بود منتها زن از ترس شوهرم و خانواده و طلاق و بی آبرویی نه صداش رو در میآورد نه ازدواج ها به این صورت عاشقانه بود که زن ضربه بخوره . با خودش فکر میکرد گور پدرش خرجی منو بده بچه هام بی مادر بزرگ نشن بره هر گوهی میخواد بخوره ... در آخر باید بگم حجاب هیچ ربطی به خیانت کرد نداره مردا هستن که کرم دارن

تو تنظیماته؟ گوشی هواوی داره این قسمتو؟ 

نه تو خودگوشیه یکی از برنامه هاشه اره من هم سامسونگ دارم هم هواوی دوتاشونم دارن 

❤ امیرالمومنین علی؏ : تو مراقب آخرتت باش دنیا ذلیلانه پیش تو می‌آید❤
خیلی ببخشید میشه برام یه اسکرین شات بگيرید ازاون برنامه ممنون میشم 

من یه بار شانسی رفتم تو این برنامه  دیدم همه پیامای شوهرم توش هست حتی اونایی که پاک کرده بود الحمدالله چیز خاصی نبود ففط پول به دوستاش قرض داده بود منم به روش نیاوردم 😀

❤ امیرالمومنین علی؏ : تو مراقب آخرتت باش دنیا ذلیلانه پیش تو می‌آید❤
من یه بار شانسی رفتم تو این برنامه  دیدم همه پیامای شوهرم توش هست حتی اونایی که پاک کرده بود ال ...

ای وااای چقد من بدشانسم پ چرا تو گوشی من نیس!! گوشیم Huawei y7 2019 هستش