2733
2739

احساسات من هیچ موقع دروغ نمیگه اونم تو این زمینه.. دوشب پشت سر هم اخرشبا ب گوشیش اس میاد بهش میگم کیه میگه همکارم یا مثلا تا من از کنارش بلند میشم گوشیشو میگیره دستش شروع میکنه ب پیام دادن یا مثلا الان نزدیک ب یه هفته اس اصلا گوشیشو جلوی من دستش نمیگیره تا من میرم کنارش دراز میکشم یا میشینم سریع گوشیشو میزاره اون طرفش خیلی از رفتارش تغیر کرده قبلا هروز صب ک سرکار میرفت تا نمیبوسید پاشو بیرون نمیزاشت ولی الان اصلا محل نمیده شبا بالشتشو با فاصله از من میزاره یا اینکه مثلا باید شب درمیون رابطه می‌داشتیم ولی الان شاید هفته ایی یه بار اونم بزور حالا نمیدونم چیکا کنم چجوری بفهمم گوشیش برام بازه ولی یکی از اخلاقای بدش اینه پیامایی ک میده یا براش میاد از همه جا پاک میکنه راهی هس ک مثلا بشه اون پیامارو دوباره دربیارم یا مثلا گوشی شوهرمو دایورت کنم بدونه اینکه بفهمه برا منم بیاد نمیدونم بخدا چیکا کنم دارررررررررررم دیونه میشیم من هیچی کم ندارم هیچی کم نمیزارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای بابا..تو این شرایط بدی که همه باهاش درگیریم،این چه مرضی هست افتاده به جون مردا از جمله یکیش داداش من،اونقد سریع پیام مینویسه تا میایم میشینیم میذاره کنار گوشیشو😔😔😔 

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2738
چطور

با برنامه مای ایرانسل 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
مثلن الان بفهمی هست میخای چیکار کنی 

بی برو برگرد طلاق میگیرم اگه تاپیکای قبلمو بخونی متوجه میشی چقد بااین شوهرم درگیرم من.. میخام چیکارش کنم از هیچ لحاظی منو ساپورت نمیکنه 

دارمش كدوم قسمت

باید رو گوشی همسرت با شماره همسرت نصب باشه بعد یه قسمت داره تاریخچه بعد قسمت کارکرد دو روز اخر به هرکسی اس داده باشه زنگ زده باشه شماره اش هست 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
ای بابا..تو این شرایط بدی که همه باهاش درگیریم،این چه مرضی هست افتاده به جون مردا از جمله یکیش داداش ...

بخدا ک این مردا هار شدن یکی نیس بهشون بگه چ مرگتونه بابا شماها شکم یکیو نمی‌تونید سیر کنید چرا دنبال یکی دیگه هستین 

2706