2737
2734
بچه هاشبا نفخ میکنن دختر منم اینظور بود شربت گریپ میکسچر میدادم باروغن قولنجشو ماساژ میدادم

خیلی گریه میکنه دیوونم کرده ..این شربت جواب داد؟اخه یه ماهشه عیبی نداره؟ دخترتون تا چن ماهگی اینطور بود؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی گریه میکنه دیوونم کرده ..این شربت جواب داد؟اخه یه ماهشه عیبی نداره؟ دخترتون تا چن ماهگی اینطور ...

ن یک ماهه فکرکنم نمیشه رو شیشه شربت نوشته چندماهگی میتونی استفاده کنی ولی خیلی اروم قولنجشو بمال 

2731
2738
خیلی گریه میکنه دیوونم کرده ..این شربت جواب داد؟اخه یه ماهشه عیبی نداره؟ دخترتون تا چن ماهگی اینطور ...

طفلی کولیک داره تا سه ماه اینطوری ان. ببر دکتر می گه چه شربتی.رو ساق دست بخوابون پشتش رو آروم ماساز بده ولی مراقب باش نفسش نگیره

چقد تقریبا؟و روزی چن بار

من هر هشت ساعت یه قاشقش غذا خوری توی نصف لیوان دم میکردم با دوتا حبه قند دخترمن کولیک شدید داشت اصلن نمیتونست بدون دارو دستشویی کنه باید حتما میدادم بهش 

کُندر توی آب حل کن آبشو بهش بده اما زیاد نه،درحد یک قاشق اب و سه دونه کندرکوچیک،از عطاری بخر،کاملا خوب میشه

میشه برا مادر شدنم صلوات بفرستی بانو  ؟نگاه خدا سایه بون زندگیت  
2706