2726

برا زایمان اولم شوهرم خیییلی تنهام گذتشتم وخانوادش دنبال حرف درآوردن بودن همش.حالا کمتر از دوماه دیگ وقت زایمانه هنوزم حرف شنوی از خانوادش داره.از اونان ک مثلا نوزاد گریه هم حتی کنه میگن تقصیر مادرشه ک درست مراقبت نمیکنه وشوهرم همش اذیت میکنه.دیشب میگفتن دیگ بچه بدنیا بیاد پیش ماس همش درصورتیکه نمیخام مث بچع اولم وابستشون بشه تو ی ساختمونیم.همش تو استرسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم ولشون کن بچه رو از بغل خودت زمین نزار 

مادرشوهرم ب بچم میگف دیگ ازین ب بعد باهم میریم مستقیم نگف ولی منظورش باشوهرم بود،بیرون مامانت با نی نی می مون کارای خونه رو برام انجام میدن 

من بودم کلن میدادم بهشون میگفتم بزرگ شد بگید یه سر بزنه بمنم چقد سخت میگیرین حالا خانواده شوهرمن چشم ...

خوشبحالتون واقعا.نمیدونین چقد سخته مزاحمت الکی درس کردن.مادرشوهرمن از همین حالا توقه داره برم کارای خونه براش انجام بدم وکاری ب بچم نداشته باشم

مادرشوهرم ب بچم میگف دیگ ازین ب بعد باهم میریم مستقیم نگف ولی منظورش باشوهرم بود،بیرون مامانت با نی ...

عزیزم برا چی رو دادی بهشون. احتمالا از بس کارای خونشونو انجام دادی که فک کردن وظیفته 😔 توام خودتو به مریضی بزن از جات تکون نخور 

عزیزم برا چی رو دادی بهشون. احتمالا از بس کارای خونشونو انجام دادی که فک کردن وظیفته 😔 توام خودتو ب ...

آره هی میگم برای رضای خدا بهشون کمک کنم وباهاشون صادقم ولی احساس میکنم دارن زیاده روی میکنن وتوزندگیمون دخالت میکنن

آره هی میگم برای رضای خدا بهشون کمک کنم وباهاشون صادقم ولی احساس میکنم دارن زیاده روی میکنن وتوزندگی ...

عزیزم به بعضیام خوبی که میکنی طرف هوا برش میداره فک میکنه وظیفته یه بار خوبی نکنی ازت شاکی میشه از این به بعد یکم خودتو بگیر رو نده . سعی کن جواب بدی بگو مگه من نوکرم که کارای خونه رو انجام بدم من یه مادرم و وظیفم نگهداری از بچه هامه

چی بگم مشکل و بدبختیم شوهرمه ک سادس و طرفشونه😔😒

شوهرو ول کن خودت پشت خودت باش حواست باشه از این به بعد کار خونشونو انجام نده بزار به چشم عروس نگات کنن نه ببخشید معذرت میخوام خدمتکار خونشون