2733
2739

توی بخش دوم ک زده زیارت عاشورا کامل خونده بشه با صد سلام و صد لعن باید صدبار گفته باشا اون قسمت ؟

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
اره

اول لعنه بعد سلام دیگ درسته؟

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
 اره تو قسمت دوم به ترتیب میرین جلو 

مرسی عزیزم شما خوندین تا حالا؟

خوندنش توی هرروز تقریبا چقد زمان میبره این چله بیشتر از یه ساعت؟

و اینکه واقعا خدا حاجت ادمو میدا؟

2738
مرسی عزیزم شما خوندین تا حالا؟ خوندنش توی هرروز تقریبا چقد زمان میبره این چله بیشتر از یه ساعت؟ و ...

من خوندم البته کاملش نکردم در حد ده روز خوندم ..

راستش یکم‌شرایطش سخته من از پسش برنیومدم باید خیلی مراقبه داشته باشی

با سرعت متوسط به بالا بخونی حدود یک ساعت زمان میبره 

خیلیا حاجت گرفتن انشالله شماهم حاجتتون رو بگیرین 

وکیل دادگستری و عضو کانون وکلا هستم .سوال حقوقی داشتید میتونم کمکتون کنم 
التماس  دعا برای ازدواج منم دعا کن

چشم حتما از امروز ظهر شروع میکنم گلم منم التماس دعا دارم ازت😘😘😘