2737
2734

یکی دغدغش مادرشوهرشه

یکی بیماری خودش

یکی بیماری اقوامش

یکی ازدواج

یکی درس

یکی خرید خونه یا لوازم

یکی ....

یکیم مثل من پر دغدغه و دغدغه بی اهمیت

امیدوارم که دغدغتون دغدغه خوبی باشه میدونی،طوری نباشه آرامشت ازبین بره چون خیلی بده

برام یه دونه صلوات میفرستی مهربون♥️

یکی ام مثل من که اصن نمیدونم دغدغه م چی هست 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دخملم الان یهویی مریضه😢😔😔😔

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
تو پروفایل یکی خوندم به هرکی رسیدم از دنیا ناراضی بود موندم که کی واقعا از زندگیش لذت میبره اینم حکا ...

اره منم یه جا خوندم منتظر فردای بهتریم ولی چرا همیشه دیروزمون بهتره

و من خودمم ب این حرف رسیدم ک چون از زمان حال لذت نمیبریم خب امروزم فردای دیروزمونه

به گذشتت ک نگا کنی میگی یادش بخیر چقد فلان چیز خوب بود ولی ادما به هرحال از یه چیزی ناراضی ان 

آرامش چقد دلم میخواد

دارم خودم لعنت میکنم😔😔😔

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2738
چرا

چون همیشه اینقد مواظبشممم

دیروز حمومش دادم کولر اما خاموش بود اصلا نمیدونم چرا ازش غافل شدم ی پیراهن استین کوتاه تنش کردم.

در حالی که بچهم ضعیفه 😢

چون همیشه اینقد مواظبشممم دیروز حمومش دادم کولر اما خاموش بود اصلا نمیدونم چرا ازش غافل شدم ی پیراه ...

اشکال نداره عزیزم از قصد که نکردی براش هفتاد تا سوره حمد بخون 

2706