2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرت بهم زدن زندگی یه نفر دیگه

دیوونگی نیست؟

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ذهنتو ا زش منحرف کن بهش فکرنکن بعد به مرور عاشق ادم دیگه ای میشع 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

خودتان راجای همسراین آقتبگذاریداول ازهمه،دوم اینکه ارزش خودرابسنجیدوگوهردرونی خودرابیابید،ارزش انسان به دزدی نیست هرچندکه مبلغ دزدی اختلاسی کلان باشد،بازهم گوهروجودی انسان باارزش تراست،پس گوهروجودی شماام ارزشش بیش تراست ازاینکه غذای دهنی دیگری راچشم داشت دلتان قراردهید.

به آینده خودفکرکنید،به تفاوت هایتان،به اینکه این علاقه سطحی وپوچ است وبرای زندگی تان برنامه ریزی های پرباردیگری بکنیدوبرروی فردی سرمایه گذاری کنیدکه ارزشش راداشته باشدتابه گوهروجودی تان دست یابد.

2738