2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اولی خودم بودم

وای تویی عشقم من ترکیدم سحرم

من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2731
اونقد مغروره عمرا بیاد بجای اینکه من بلاکش کنم اون منو بلاک کرده دلیلش اینه، میگه میاد دری وری میگ ...

اگه واقعا میخوای تلافی کنی .بلاکش کن شمارشم حذف کن دیگم خودتو مقصر ندون اینو باور کن که تاریخ انقضات تموم شده بوده ببخشید حرفام تلخه ولی واقعیته 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
ان شاءالله که همیشه بخندی😂😂

مرسی گلم همچنین😘

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

دلت خوشه عزیزم حالا ببین اگه همین دخترش مخش نکرد 

شوهره من قبلا با یکی از خودش ۷ سال بزرگتر دوست شده بود اما دختره هر غلطی کرده بود شوهرم بهش راه نداده بود بعده ۳ سال که باهم بودن شوهرم ولش کرده بود اونم کم نزاشت با برادر کوچیکه ریخته بود روهم که ۱۰ سال از برادرشوهرم بزرگتره و مخشو زده بود و بند اب داد الانم رفت تو پاچش که رفت گرفتش

اینجور ادما خیلیم خوب خودشونو تو پاچه دیگران میکنن 😒

2738
34

ببینم عکس دوس دخترشووو

من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
از قیافه پسره هرزگی میباره

آفرین دقیقا قشنگ معلومه از اون هرزه های وحشی هستش

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
2706