2737
2734
قربونت برم دوست مهربونم من سپردم دست خدا میدونم ی روزی پشیمون میشه با پررویی تموم بهم گفت ی مدت ک ...

حالا برگرده میخوایی باهاش ادامه بدی 😮😮😮

نگو آره فقط! 

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
چطوری بعد یه ماه میخای دوباره با این باشی؟ طرف انقد راحت اومده گفته واس رابطه با این میخام باشم مطم ...

نمیخوام باشم 

کلا تصورات خوبی که ازش تو ذهنم داشتم از بین رفت

فقط میخوام اون بیاد من پسش بزنم تلافی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخلاق منو میگه خیلی شکاک بودم همش بهش گیر میدادم همش باهم بحث داشتیم مشکلاتمونو میرفتم به مامانش م ...

چقدرم که شکات نا به جا بوده 😑طرف رفته با یه زن به خاطر ..... چرا رو خودت آف میزنی  دختر ؟وای 😕

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2728

ن ناموصن زندگیه خودته ولی چجوری میتونی دگ بهش اعتماد کنی؟ طرف اگ واقعا بخادت حتی بخاطر اروم کردن خدشم باشه دلش نمیاد حتی ب دختری بخاطر تو نزدیک بشه.بهرحاال ما نمیدونیم ولی ایندم در نظر بگیر کع یارو راحت همع چیو میخاد..ببین برعکس بود و تو بجای اون اینکارو میکردیع اونم بخاطرت صبر میکرد؟

نیاگاراپوپوووو=))،اسپرایتتت،دینگ دنگ،درتی واتر،لتس گت ایت،اینفایرز من یه،فلاور فلاور فلاوررر،شیت دون،اینترنشنال پلی بوی،رررررپ مانستر،ایم لیتل شای،بری بری استرابری،ایم پیگ اوینک اوینک،هی استاب ایت،جمن شیییییی، اکسکیوز می سر،لاجی بولالا،پارتی پارتی یهه،اس تی او پی آی تی،جاستین سیگل،جیهوووووووپ،بی دی اس،پویزن اپل،مای هارت بوم بوم،اریگاتوو،مووی لوکینگ،جین ایم ورد واید هندسام،رَتووو ریتووو،فیکی کیک،اوکی بای بای،اسموت لایک باتور،پاردون،فوکوس آن،بونوبونویا،ای دونت هو تینک،لیسن بوی،کاپ نودول،جونگ کوک اینگلیش ایز سو کیوت اوووووووو:))چیزی یادتون اومد بگید بهش اضافه کنم:]]]]]]]...........................................................................................................................................................................................................................................................................................[اوتاکو،کیدرامر،سی درامر،کیپاپر💜]...*ARMY
بعد یک ماه نوبت توعه؟ 

عبضی😂😂😂😂😂😂😂😂😂

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
2738
حالا برگرده میخوایی باهاش ادامه بدی 😮😮😮 نگو آره فقط! 

نه دلم ازش بد شکسته 

با یکی میرفت که بهتر از من بود دلم نمیسوخت با یکی رفته همسن ننشه

فقط میخوام بعد 1ماه من تلافی کنم

نمیخوام باشم  کلا تصورات خوبی که ازش تو ذهنم داشتم از بین رفت فقط میخوام اون بیاد من پسش بزنم ...

متاسفانه باید بگم تلافی نمیکنی و راحت میبخشی 

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
قربونت برم دوست مهربونم من سپردم دست خدا میدونم ی روزی پشیمون میشه با پررویی تموم بهم گفت ی مدت ک ...

خب دیگه عزیزم دیگه غصه خوردن نداره چون اصلا ارزش اینکه شما بخوای خودتو داغون کنی رو نداره اینو خواهرانه بهت میگم میدونمم سخته ولی من جای شما بودم هیچوقت برنمیگشتم پیشش هیچوقت به فکر آیندت باش بشین فکر کن ببین دوروز دیگه باهاش ازدواج کردی رفت با یکی دیگه میتونی تحمل کنی آیا؟؟؟ 

2706